1500 TL kalıcı erkek parfümü önerisi

Eğer imkanın varsa kalitesinden emin olduğun bir yerden doldurma alabilirsin. Kendileri esanslarla yapıyorlar. Kaliteliyse kalıcı da olur iyi de kokar. Ancak derinize sıkmamanızı öneririm öyle yaparsanız. Ve ilk bi yarım saat alkol kokabilir. Bu yüzden çıkmadan yarım saat önce sıkarsanız iyi olur.

Eğer imkanın varsa kalitesinden emin olduğun bir yerden doldurma alabilirsin. Kendileri esanslarla yapıyorlar. Kaliteliyse kalıcı da olur iyi de kokar. Ancak derinize sıkmamanızı öneririm öyle yaparsanız. Ve ilk bi yarım saat alkol kokabilir. Bu yüzden çıkmadan yarım saat önce sıkarsanız iyi olur.
Doldurma derken nasıl oluyor ne nereden alınıyor? Ayrıca bu benim internetten yorumları okuyarak bulduklarım. Sizce bu fiyat bandına göre nasıl?

Armaf club de nuit güzeldir alınabilir ama Trendyol gibi sitelerden parfüm alırken dikkatli olmanı öneririm. Çok fazla çakma oluyor.

Doldurma olarak da yaşadığınız şehirde illaki vardır birilerine sorup öğrenebilirsin.

Beymen sephora ve boyner orijinal satar.

Deneme amaçlı alberto sego, muscent ya da mhy muadil parfüm alabilirsin. Denemediğim için bilmiyorum nasıldır.

Muadil olarak en iyiler bunlar diye duydum.

Bir şey değil. Aciliyeti yoksa dediğim gibi beklemeni öneririm birkaç gün. Missoni wave hakkında görüşlerimi belirtirim. Yabancı çoğu kişinin önerdiği ucuz, ilkbahar ve yazın her gün kullanabileceğin bir parfüm. 1600 TL fiyatı var beymende.

Daha önce pek parfüm kullanmadım. Ancak bundan sonra bargello kullanmayacağımı belirtebilirim. Kolonyadan farkı yok çünkü. 3500-5000 liradan aşağı kaliteli parfüm yok gibi duruyor, belki burada birkaç tane yeni parfüm görürüm. Kalıcılığı iyi olan ve kokusu duyulur olan 1500 lira bandında parfüm arıyorum. Teşekkürler. @Alperen dursun apoland @Shuichi Tatsuo @Pardish0Nn @Esperoja @Barış Dinç @Akerfeldt

MAD parfümden bruno golda bir göz atabilirsin. Kirkenin muadili ama herkese hitap eden bir parfüm değil, denemeden almanı kesinlikle tavsiye etmem. Kalıcılık olarak bende 24 saati devirdi, yayılım olarakta 2 metre civarı saatler süren bir yayılımı var.

Bu parfümün sıkıntısı tatlılığı bazen çok boğucu olabiliyor ve kapalı ortama pek uygun değil, açıkçası ben arkadaşlarımla açık havada buluşmayacaksam kirke kullanmam çünkü kapalı ortamda gerçekten çok boğucu oluyor bu parfüm.

Ben parfüme 1500 TL versem ben yerde yatarım parfümü yatakta yatırırım
Hocam işin acısı 1500 TL parfüm için çok ucuz bir fiyat. İyi bir parfüm en azından bi 2500 TL civarından başlıyor...

Benimkiler bunlar

bunların doldurmalarına bakabilirsin

usta parfümler aşırı zamlandı,artık ucuz parfüm bulamıyoruz

trendyoldan Yves saint laurent,armani,versace resmi satıcılarının dışında sakın parfüm alma

Benimkiler bunlar

bunların doldurmalarına bakabilirsin

usta parfümler aşırı zamlandı,artık ucuz parfüm bulamıyoruz

trendyoldan Yves saint laurent,armani,versace resmi satıcılarının dışında sakın parfüm alma
nautica voyage,davidoff,azzaroya bak bence

Dosya Ekleri

• IMG20240330231811.jpg
    IMG20240330231811.jpg
    164,6 KB · Görüntüleme: 23
Son düzenleme:

Geri
Yukarı