Uzun süre kalıcı erkek parfümü önerisi

Joop Homme. Utanmasa ölene kadar üstünde kalır. Orjinalini alırsan tam aradığın parfüm.
1663962763614.png

Bu yorum beni ikna etti, adam aşk şiiri yazmış. Keşke tüm parfümlerin kokusunu duyabilsem de ona göre alabilsem ama sanal ortamın kötü yanları, not aldım ama "ılık güneşli güne gelmez" cümlesini anlayamadım, koku kış kokusu mu diyor yoksa yazın koku terle uçar vb gibi bir şey mi ?

Eki Görüntüle 1525861
Bu yorum beni ikna etti, adam aşk şiiri yazmış. Keşke tüm parfümlerin kokusunu duyabilsem de ona göre alabilsem ama sanal ortamın kötü yanları, not aldım ama "ılık güneşli güne gelmez" cümlesini anlayamadım, koku kış kokusu mu diyor yoksa yazın koku terle uçar vb gibi bir şey mi ?
Biraz şairane bir arkadaş muhtemelen:D

Bahsettiğiniz mavi kutulu slazenger parfüm bu mu?
@Behzatcdekihayalet

Değil sanırım.

Eki Görüntüle 1525861
Bu yorum beni ikna etti, adam aşk şiiri yazmış. Keşke tüm parfümlerin kokusunu duyabilsem de ona göre alabilsem ama sanal ortamın kötü yanları, not aldım ama "ılık güneşli güne gelmez" cümlesini anlayamadım, koku kış kokusu mu diyor yoksa yazın koku terle uçar vb gibi bir şey mi?

TYT paragraf sorusu.

EDP parfüm bak o zaman.
Hocam EDP kavramını bile az önce öğrendim, o biçim parfümlerden anlamayan birisiyim. O yüzden bu konuyu açtım zaten.

Değil sanırım.

TYT paragraf sorusu.
Sizin parfümü araştırdım da kötü yoruma denk gelemedim ya, kutusuna ön yargılıydım ama sizinkini alıcam sanırım (yeşil versiyonu) . Rakip mağazalarımızda da satılıyormuş gidip deneyip alıcam, teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı