1500 TL klavye+mouse önerisi

gorkem 666

Hectopat
Bütçe en fazla 1500 olacak şekilde klavye + mouse önerisi. Eğer 1500 TL'yi geçmezse uygun fiyata mouse ped de alabilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizin için hangisi daha önemli? Mouse mi klavye mi? Ve ne amaçla kullanacaksınız?

Hocam sizin için hangisi daha önemli? Mouse mi klavye mi? Ve ne amaçla kullanacaksınız?

Ders için Photoshop gibi programlar hem de oyun için benim şu an kullandığım Rampage markası var 2 yıl kullandım mouse tekerleği bozuldu şu an mouse biraz daha önemli benim için klavyeye göre mouse daha kaliteli olursa iyi olur.

Ders için Photoshop gibi programlar hem de oyun için benim şu an kullandığım Rampage markası var 2 yıl kullandım mouse tekerleği bozuldu şu an mouse biraz daha önemli benim için klavyeye göre mouse daha kaliteli olursa iyi olur.
Tamam. Kendi alacağım ekipmanlar var onları atayım. Baya güzeller.

Daha iyidir.

Son düzenleme:
Tamam. Kendi alacağım ekipmanlar var onları atayım. Bayağı güzeller.

Bende şu an bu klavyeden var Rampage Rapıdo Plus Semi Mechanical Sese Duyarlı Rainbow Işıklı Makrolu Gaming Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Aslında bu tarz çok büyük olmayacak şekilde bileklik destekli klavye istiyorum daha rahat geliyor bana su ile temas ettiğinden dolayı bazı tuşları bozuldu bozulmasa devam ederdim bu klavyeden tek eksi yönü space tuşu çok iyi değil.

Bende şu an bu klavyeden var Rampage Rapıdo Plus Semi Mechanical Sese Duyarlı Rainbow Işıklı Makrolu Gaming Klavye Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Aslında bu tarz çok büyük olmayacak şekilde bileklik destekli klavye istiyorum daha rahat geliyor bana su ile temas ettiğinden dolayı bazı tuşları bozuldu bozulmasa devam ederdim bu klavyeden tek eksi yönü space tuşu çok iyi değil.
Çok kötü bir klavye, asla alımaz. Rampage önermekten vazgeçin artık.

Rampage iyi bir marka değil hocam. Attığımın yanına bilek desteği alabilirsiniz.

Çok kötü bir klavye, asla alımaz. Rampage önermekten vazgeçin artık.
Önermemiş kullandığını atmış. Önce okusaydın keşke.

Hocam bilek desteği var mı bilmiyorum ama bunlar kullanış açısından çok iyi: GameBooster G918 Fire Storm Beyaz RGB red switch ve Glorius Model D. Az daha biriktirip bunları alabilirsiniz, fazla sağlam ve kullanışlı.

Geri
Yukarı