1500 TL klavye önerisi

Bütçe
1500 TL

SHYAH

Megapat
Daha fazla  
6 sene önce aldığım Bloody B120 klavyeyi kullanıyorum. Yeni klavyeye geçme zamanının geldiğini düşünüyorum ve klavyeler hakkında pek bir bilgim yok. 1500TL bütçe ile en iyi alınabilecek klavyeler nelerdir?

6 sene önce aldığım Bloody B120 klavyeyi kullanıyorum. Yeni klavyeye geçme zamanının geldiğini düşünüyorum ve klavyeler hakkında pek bir bilgim yok. 1500TL bütçe ile en iyi alınabilecek klavyeler nelerdir?

Klavyeden beklentinize göre değişir. Mekanik olsun ve sesli olsun dersin derseniz blue switchli, mekanik olsun nispeten sessiz olsun derseniz red switchli klavyelere bakabilirsiniz

Yok, sadece daktilo gibi oluyor ve bir zaman sonra kafa ağrıtıyor. Bazıları bunu seviyor ama.

Ses avantaj değil ama.

Teşekkür ederim, önerdiğiniz klavyede Türkçe karakter bulunmuyor sanırsam. Türkçe karakterli bir klavye de önerebilir misiniz?

Yok hocam. Tamamen zevk meselesi. Ben mesela tam tersine nefret ederim sesten. B120 bile bana sesli geliyor K380 kullanıyorum mesela.

Ben de aynı şekilde. Mac kullanıyorum, sessiz olması daha iyi. Sizin bir öneriniz var mı red switch?

Aman yanlış anlaşılmasın. Klavyeyi Mac için değil Windows PC'm için alacağım. Mac'in kendi klavyesinden memnunum. Teşekkür ederim önerilerin için ✌️

Geri
Yukarı