1500 TL klavye önerisi

Bütçe
1500

Redragon K617 nasıldır?​

Yay sesi sorunlu o da, büyük enter olmasa ve Türkçe olmasa olur mu? Çın çın diye ses çıkıyor aynı şey yukarıda atılan Summoner'da da var.

Türkçe olmasa olurda büyük enterda lazım peki 1700e ne bulabilirim 1700 desek.

Game Booster, Gamepower, Rampage'in herhangi bir ürünü alınmaz.
Bunu neye çıkararak yazdın kardeşim. Yaklaşık 2.5 yıldır g918 klavye kullanıyorum klavye sıfır gibi switch sesleri olsun hissiyatı olsun. Rampage kulaklık kullanıyorum x force modelini 3 yıldır olmuştur çok rahat hala mikrofon kalitesi güzel ve sesi dışarıya vermiyor .Gamebooster da ise monitör kullanıyorum 144 hz 0.5 ms ghosting sorunu yok hiç bir sıkıntısı yok. Rampage ve gamepower fp ürünüdür çoğu ürünün kullandım siz alışmışsınız milyarlar vererek kaliteli ürünleri almaya aynı performans daha ucuz bir marka çıkınca kalitesiz demeye yediremiyorsunuz herhalde. :D

Bunu neye çıkararak yazdın kardeşim. Yaklaşık 2.5 yıldır G918 klavye kullanıyorum klavye sıfır gibi Switch sesleri olsun hissiyatı olsun. Rampage kulaklık kullanıyorum X Force modelini 3 yıldır olmuştur çok rahat hala mikrofon kalitesi güzel ve sesi dışarıya vermiyor. Game booster da ise monitör kullanıyorum 144 Hz 0.5 ms ghosting sorunu yok hiçbir sıkıntısı yok. Rampage ve Gamepower F/P ürünüdür çoğu ürünün kullandım siz alışmışsınız milyarlar vererek kaliteli ürünleri almaya aynı performans daha ucuz bir marka çıkınca kalitesiz demeye yediremiyorsunuz herhalde. :D

Şanslısınız. Madem çıkıyorsunuz bende çıkışacağım şimdi size biraz örnekler atarak.
Yazılım sorunlu ayrıca klavye.
Ayrıca büyük ihtimalle Outemu Switch'lere sahip, bilgisi yok. Bu bütçede Cherry MX varken niye Outemu alsın? Hepsi F/P ürünmüş sözde. İsterseniz biraz daha böyle konular atabilirim Gamepower Rampage ile alakalı. Bende Gamepower Medusa kullandım berbattı. Mikrofonu bozuldu, ses kartı dandikti, yalıtımı berbattı, yazılımı berbattı, kablosu dolanıyordu. Ses kasma performansı kötüydü, konfor yoktu aşırı ağır kulaklıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı