1500 TL klavye önerisi

• Konuyu başlatan Areus
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 11
  • Görüntüleme 250
Bütçe
1500

Areus

Hectopat
Yer
Edirne
Merhaba dostlar, 1500 TL bütçem var red Switch klavye arıyorum, ne önerirsiniz?

Aradığım özellikler:

• %60 klavye.
  • Switch kalitesi iyi olsun.
  • Yay sesi çok sorun olmaz diye düşünüyorum kulaklık takılı olacağı için.
  • Hotswap.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Red, brown, blue seçenekleri var. Brown switch red'e göre biraz daha tok bir ses veriyor genelde red yerine tercih ediliyor. Benlik sıkıntı çıkarmaz da :) sizin düşünceniz önemli. Y ve Z harflerinin yerleri değişik onun dışında bir olayı yok.

Red, brown, blue seçenekleri var. Brown Switch Red'e göre biraz daha tok bir ses veriyor genelde red yerine tercih ediliyor. Benlik sıkıntı çıkarmaz da :) sizin düşünceniz önemli. Y ve Z harflerinin yerleri değişik onun dışında bir olayı yok.

Anladım bilgisayardan Türkçe Q yapıp klavyedende Y ve Z tuşlarını değiştirirsem kullanabilirim. Biraz daha klavye araştıracağım ama bu klavye aklıma yattı.

Anladım bilgisayardan Türkçe Q yapıp klavyedende Y ve Z tuşlarını değiştirirsem kullanabilirim. Biraz daha klavye araştıracağım ama bu klavye aklıma yattı.
O şekilde olur ama keycaplerin bulunduğu satırlar farklılık gösterebiliyor yapı olarak. Yani ilk satırda bulunan Y tuşunun yapısı alt satırlarda bulunan Z tuşundan farklı olabilir. Takılır mı takılır ama değişik durabilir. Sen Y ve Z tuşu oldukları yerde kalacakmış gibi düşün. Garanti olsun.

Edit:

klo.png

Dediğim gibi.

Hiç öyle üzgün emojileri falan atmayın, çözeriz bir şekilde :) Arkadaşların da fikrini alalım onların da önerileri olacaktır. @Kaan Diktaş @SF24 @SadeceYiğit @Yağız Özel

Son düzenleme:
O şekilde olur ama keycaplerin bulunduğu satırlar farklılık gösterebiliyor yapı olarak. Yani ilk satırda bulunan Y tuşunun yapısı alt satırlarda bulunan Z tuşundan farklı olabilir. Takılır mı takılır ama değişik durabilir. Sen Y ve Z tuşu oldukları yerde kalacakmış gibi düşün. Garanti olsun.

Edit:

Eki Görüntüle 2152690

Dediğim gibi.

Hiç öyle üzgün emojileri falan atmayın, çözeriz bir şekilde :) Arkadaşların da fikrini alalım onların da önerileri olacaktır. @Kaan Diktaş @SF24 @SadeceYiğit @Yağız Özel

Güzel öneride bulunmuşsunuz. %10 kupon ve Amazon Prime ile aldındığında kendisi bu bütçedeki en iyi ürün oluyor. Almanca düzen bir sorun çıkarmaz.

Blue Switch alabilirsiniz. Sesli istemişsiniz.

Güzel öneride bulunmuşsunuz. %10 kupon ve Amazon Prime ile aldındığında kendisi bu bütçedeki en iyi ürün oluyor. Almanca düzen bir sorun çıkarmaz.

Blue Switch alabilirsiniz. Sesli istemişsiniz.
Kullandıkça alışılıyor hocam ya. Max 1 haftaya alışır Almanca düzene. Arkadaşım da Almanca düzen klavye almıştı 1 haftaya alıştı o da.

Geri
Yukarı