1500 TL klavye tavsiyesi

Bütçe
0-1500

2 ve 5 çok renkli ben gibi RGB renkleri seviyorsan al.

RGB olayını sormadım kullandıysanız performansını, bir hatasının olup olmadığını sordum sen çok yanlış anlamışsın.

Amazon.com.tr

Bu bütçeye alınmaz o klaveler. Yındıao dediğin zaten Magic Refiner oluyor. Güzel klavye ama bu bütçeye uygun bir klavye değil.

Önerdiğiniz 1.klavye güzel gibi ama 2. klavye çok hoşuma gitmedi. Benim istediğim klavyede yçn tuşları olsun fiyat 0-1500 TL arası olsun ve mümkünse çok sesli olmayan Switch'ler olsun istiyorum. Klavye işlerinden çok anlamıyorum zaten.

Amazon.com.tr

Bu bütçeye alınmaz o klaveler. Yındıao dediğin zaten Magic Refiner oluyor. Güzel klavye ama bu bütçeye uygun bir klavye değil.

Bir de bir şey merak ettim acaba benim yazdığım klavyeler neden kötü?

RGB olayını sormadım kullandıysanız performansını, bir hatasının olup olmadığını sordum sen çok yanlış anlamışsın.

Önerdiğiniz 1.klavye güzel gibi ama 2. klavye çok hoşuma gitmedi. Benim istediğim klavyede yçn tuşları olsun fiyat 0-1500 TL arası olsun ve mümkünse çok sesli olmayan Switch'ler olsun istiyorum. Klavye işlerinden çok anlamıyorum zaten.
O halde rahatlıkla 1. klavyeye yönelebilirsiniz. Size tavsiyem Bu klavyenin Siyahını alacaksanız G Pro Silver,Beyazını alacaksanız G Pro yellow alın. İkisi de harika switchlerdir. Şimdiden hayırlı olsun.

Bir de bir şey merak ettim acaba benim yazdığım klavyeler neden kötü?
1.si kötü değil hatta fiyatına göre alınabilecek en ucuz ve en iyi custom klavye fakat kablolu şekilde kullanılamıyor. Switchleri Jixian switch kötü değil fakat iyi bir switchte değil. Vasatın bir tık üstü yani. Ayrıca pille çalışıyor bataryası yok ki bu en büyük eksisi.

2. Kötü değil güzel bir görüntüye ve Poron foama sahip fakat keycap kalitesinden emin değilim. Transparent olduğu için pbt değildir gibime geliyor ayrıca bu da muhtemelen Jixian switch kullanıyor ve fiyatı kemove ile aynı.

3.1. Klavyenin kablolu versiyonu ama fiyatı yüksek

4.Redragon dizayn vs olarak hoş durmuyor switchleri outemu jixiandan da kötü ve fiyatını hak etmiyor genel olarak.

O halde rahatlıkla 1. klavyeye yönelebilirsiniz. Size tavsiyem bu klavyenin siyahını alacaksanız G PRO Silver, beyazını alacaksanız G PRO yellow alın. İkisi de harika switchlerdir. Şimdiden hayırlı olsun.

1.si kötü değil hatta fiyatına göre alınabilecek en ucuz ve en iyi Custom klavye fakat kablolu şekilde kullanılamıyor. Switch'leri jixian Switch kötü değil fakat iyi bir Switch'te değil. Vasatın bir tık üstü yani. Ayrıca pille çalışıyor bataryası yok ki bu en büyük eksisi.

2. kötü değil güzel bir görüntüye ve poron foama sahip fakat keycap kalitesinden emin değilim. Transparent olduğu için PBT değildir gibime geliyor ayrıca bu da muhtemelen jixian Switch kullanıyor ve fiyatı Kemove ile aynı.

3.1. klavyenin kablolu versiyonu ama fiyatı yüksek.

4.Redragon dizayn vs olarak hoş durmuyor Switch'leri Outemu jixiandan da kötü ve fiyatını hak etmiyor genel olarak.

Az önce önerdiğiniz klavyeye baktım ve gerçekten bu fiyata bu kadar güzel bir klavye daha önce hiç görmemiştim. Klavye aklıma bayağı yattı büyük bir ihtimalle bunu tercih edeceğim. Size son birkaç sorum daha olacaktı. Siz bu klavyeyi kullandınız mı ve siyah rengindeki Switch'lerin hangileri sessizdir?

Az önce önerdiğiniz klavyeye baktım ve gerçekten bu fiyata bu kadar güzel bir klavye daha önce hiç görmemiştim. Klavye aklıma bayağı yattı büyük bir ihtimalle bunu tercih edeceğim. Size son birkaç sorum daha olacaktı. Siz bu klavyeyi kullandınız mı ve siyah rengindeki Switch'lerin hangileri sessizdir
O halde rahatlıkla 1. klavyeye yönelebilirsiniz. Size tavsiyem Bu klavyenin Siyahını alacaksanız G Pro Silver,Beyazını alacaksanız G Pro yellow alın. İkisi de harika switchlerdir. Şimdiden hayırlı olsun.

1.si kötü değil hatta fiyatına göre alınabilecek en ucuz ve en iyi custom klavye fakat kablolu şekilde kullanılamıyor. Switchleri Jixian switch kötü değil fakat iyi bir switchte değil. Vasatın bir tık üstü yani. Ayrıca pille çalışıyor bataryası yok ki bu en büyük eksisi.

2. Kötü değil güzel bir görüntüye ve Poron foama sahip fakat keycap kalitesinden emin değilim. Transparent olduğu için pbt değildir gibime geliyor ayrıca bu da muhtemelen Jixian switch kullanıyor ve fiyatı kemove ile aynı.

3.1. Klavyenin kablolu versiyonu ama fiyatı yüksek

4.Redragon dizayn vs olarak hoş durmuyor switchleri outemu jixiandan da kötü ve fiyatını hak etmiyor genel olarak.
Birde gri renginde cherry mx red switch var onu tercih ediyim mi?

Az önce önerdiğiniz klavyeye baktım ve gerçekten bu fiyata bu kadar güzel bir klavye daha önce hiç görmemiştim. Klavye aklıma bayağı yattı büyük bir ihtimalle bunu tercih edeceğim. Size son birkaç sorum daha olacaktı. Siz bu klavyeyi kullandınız mı ve siyah rengindeki Switch'lerin hangileri sessizdir?
Kemove kullanamadım fakat varyantlarını kullandım. Kullanan insanlar tanıyorum hepsi çok memnun. PBT Keycaps, 2.4G wireless 5.0 Bluetooth ve kablolu kullanım yazılım ile rgb kalitesi ve switch kalitesi cidden harika bir klavye. Ayrıca Cherry mx kesinlikle tercih etmeyin kötü bir switch. Siyah modelini alacaksanız G Pro silver alın.

Kemove kullanamadım fakat varyantlarını kullandım. Kullanan insanlar tanıyorum hepsi çok memnun. PBT Keycaps, 2.4G Wireless 5.0 Bluetooth ve kablolu kullanım yazılım ile RGB kalitesi ve Switch kalitesi cidden harika bir klavye. Ayrıca Cherry MX kesinlikle tercih etmeyin kötü bir Switch. Siyah modelini alacaksanız G PRO Silver alın.

Switch sessiz ise sorun yok çok teşekkür ederim iyi Sosyaller :)

Geri
Yukarı