1500 TL klavye tavsiyesi

Bütçe
0-1500
Nasıl oyunlar oynadığına ve klavye boyutuna bağlı dostum bir şey diyemem şu anlık. Normalde bende Silver Switch almıştım ama tekime süresi çok hızlı olduğu için iade edip red Switch'e döndüm. Ama red Switch'inde çok farklı bir yanı yok. Biraz bastırdığımda tepki veriyor ve hissiyatı çok güzel. Ama dediğim gibi DK61e kullanmadığım için bir şey diyemiyorum.

Kanka kullanmasan bile fikrini belirt sadece. Bu arada main olarak oynadığım bir oyun bütün türlerde oyunları oynuyorum ama. CS:GO Rust R6 oynarım bence. PC yok şu an bileşenleri topluyorum.

Kanka kullanmasan bile fikrini belirt sadece. Bu arada main olarak oynadığım bir oyun bütün türlerde oyunları oynuyorum ama. CS:GO Rust R6 oynarım bence. PC yok şu an bileşenleri topluyorum.

Bence XPG al daha mantıklı genellikle FPS tarzında oynuyorsun fakat XPG'de bilek desteği çok kuvvetli değil elini bilek desteğine yapıştırarak çekince bilek desteği çıkıyor bazden de terleyince eline yapışıyor ve o zamanda çıkıyor ama güzel klavye.

Bence XPG al daha mantıklı genellikle FPS tarzında oynuyorsun fakat XPG'de bilek desteği çok kuvvetli değil elini bilek desteğine yapıştırarak çekince bilek desteği çıkıyor bazden de terleyince eline yapışıyor ve o zamanda çıkıyor ama güzel klavye.

Kanka valla iade olursa para koyup alacağım ama bakalım iptal kabul olacak mı.

Geri
Yukarı