1500 TL kulaklık önerisi

Kayrotti

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
1500 TL civarı bütçe ile bilgisayarda kullanmak için (oyun, dizi, film) önerebileceğiniz en iyi kulaklıklar nelerdir? 5 yıldan fazladır G230 kullanıyorum ve kafam da biraz büyük olduğu için ölçüleri G230'a benzer şekilde olursa çok iyi olur ama olmasa da artık Media Markt'da deneyebilirim. Wireless-Bluetooth olsa da olur olmasa da. Öneride bulunurken önerdikleri kulaklığı kullanıp deneyen arkadaşlar da cevap yazabilirlerse çok sevinirim :) Kulaklığın Gaming olması şart değil yabancı forumlarda Studio kulaklıkları da çok önerenler var. Önerilerinizi bekliyorum.

Dostum bir iki hafta araştırma yaptım.
G PRO X: Ses kalitesi muazzam, ekolayzer ayarlarını da yaparsan mükemmel. Mikrofonu harikulade. Blue voice teknolojisi var. Çok konforlu olmadığı söyleniyor ama kişiden kişiye değişir bu durum.
Cloud Alpha S istersen ses kalitesi güzel mikrofonu iyi.
Arctis 7 Öneririm bir tık daha artırırsan bütçeyi. Ben Arctis 5 kullanıyorum.
Konfor muazzam. 12 saat kullandım ne bir baş ağrısı, ne bir kafa sıkma hiçbir şey yok. Ufak terletme oldu o da olsun. Islaklık falan yoktu ama.
Mikrofonu güzel, oyunlarda güzel ses kasılıyor.

Dostum bir iki hafta araştırma yaptım.
G PRO X: Ses kalitesi muazzam, ekolayzer ayarlarını da yaparsan mükemmel. Mikrofonu harikulade. Blue voice teknolojisi var. Çok konforlu olmadığı söyleniyor ama kişiden kişiye değişir bu durum.
Cloud Alpha s istersen ses kalitesi güzel mikrofonu iyi.
Arctis 7 öneririm bir tık daha artırırsan bütçeyi. Ben Arctis 5 kullanıyorum.
Konfor muazzam. 12 saat kullandım ne bir baş ağrısı, ne bir kafa sıkma hiçbir şey yok. Ufak terletme oldu o da olsun. Islaklık falan yoktu ama.
Mikrofonu güzel, oyunlarda güzel ses kasılıyor.

G PRO X arkadasim kullaniyor onda bir yarim saat kafamda durunca hafif baski uyguladi 2 saat araliksiz kullanamam gibi geliyor.
Arctis 7 de seceneklerim arasinda ama denemem lazim kafama oluyor mu olmuyor mu. Arctis 1 ile Arctis 7'nin boyutlari ayni mi?

G PRO X arkadasim kullaniyor onda bir yarim saat kafamda durunca hafif baski uyguladi 2 saat araliksiz kullanamam gibi geliyor.
Arctis 7 de seceneklerim arasinda ama denemem lazim kafama oluyor mu olmuyor mu. Arctis 1 ile Arctis 7'nin boyutlari ayni mi?
G PRO X aldığım ilk gün benimde başımda baskı oluşuyordu, zaman geçtikçe o baskı ortadan kalktı. Sanırım hafızalı süngeri vardı kulaklığın o yuzden olabilir, alışmak gerekiyor.

Tasarımları hepsi aynı diye biliyorum yine de araştırmanı öneririm. Benim kulaklarım küçük ya da orta tam sığıyor taşma falan yok aslında pedlerde büyük.

Asıl sorun pedleri değil de ss arctis7 deki kafa üstü ayarlanabilen bandı veya g pro x deki gibi sağdan soldan kademeli yukarı aşağı ayarlanabilen kısımların yeteri uzunlukta olup olmaması

kafa üstü bandı kafana göre ayarlıyor zaten, başta sıkıyor gibi oluyor ama baya esnek.
Ayarlama şeyleri maalesef yok. Eğer kafanız gerçekten büyükse pek olmayabilir ama orta boyut, bir tık büyükse sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.

kafa üstü bandı kafana göre ayarlıyor zaten, başta sıkıyor gibi oluyor ama baya esnek.
Ayarlama şeyleri maalesef yok. Eğer kafanız gerçekten büyükse pek olmayabilir ama orta boyut, bir tık büyükse sıkıntı yaşamazsınız diye düşünüyorum.
Hocam bir şey soracağım benim de 1200 civarı bütçem var tavsiyeniz var mı? Rahat ve ses kalitesi iyi olsa güzel olur.

Hocam bir şey soracağım benim de 1200 civarı bütçem var tavsiyeniz var mı? Rahat ve ses kalitesi iyi olsa güzel olur.

SS Arctis 5 kullanıcısıyım, nette 950 tl'ye kadar bulabilirsin. Mikrofonu gerçekten çok kaliteli, konforu muazzam ve ses seviyesi de benim için ideal, az gelip iade edenler var duydum, FPS oyunlarında valorant, CS:GO gibi oyunlarda son seste gayet bangır bangır çok profesyonel biri değilsen işini fazlasıyla görecektir, ses falan kastırıyor yani. Konfor çok iyi. 12 saat kullanımda ne kafayı acıtma, ne baskı hiçbir şey yaşamadım. 12 saat sonucu sadece kulaklarda nem oldu, o kadar da olsun. Gerçekten kaliteli ürün. Zaten şıklığına ve RGB olayına laf yok.

İstemem dersen, o fiyat bandın da şu anda alternatifi
Hyperx Cloud Alpha S var, G PRO X var ancak; G PRO X için, kulaklığın on kullanıcısından beşi konfor sıkıntısı var diyor tabii ki göreceli bunu da göz ardı etmemek lazım.
Corsair Void Elite son öneri , wireless hatta bu kulaklık. istersen ses seviyesi güzel, hafif kulaklık ama en son alternatif olarak öneririm.

SS Arctis 5 kullanıcısıyım, nette 950 tl'ye kadar bulabilirsin. Mikrofonu gerçekten çok kaliteli, konforu muazzam ve ses seviyesi de benim için ideal, az gelip iade edenler var duydum, FPS oyunlarında valorant, CS:GO gibi oyunlarda son seste gayet bangır bangır çok profesyonel biri değilsen işini fazlasıyla görecektir, ses falan kastırıyor yani. Konfor çok iyi. 12 saat kullanımda ne kafayı acıtma, ne baskı hiçbir şey yaşamadım. 12 saat sonucu sadece kulaklarda nem oldu, o kadar da olsun. Gerçekten kaliteli ürün. Zaten şıklığına ve RGB olayına laf yok.

İstemem dersen, o fiyat bandın da şu anda alternatifi
Hyperx Cloud Alpha S var, G PRO X var ancak; G PRO X için, kulaklığın on kullanıcısından beşi konfor sıkıntısı var diyor tabii ki göreceli bunu da göz ardı etmemek lazım.
Corsair Void Elite son öneri , wireless hatta bu kulaklık. istersen ses seviyesi güzel, hafif kulaklık ama en son alternatif olarak öneririm.
Corsair Virtuso nasıldır onu da araştırıyorum hakkında görüp duyduğunuz birşey var mıdır ?

Yeni konular

Geri
Yukarı