1500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1500

BtuhnEf

Decapat
Yer
Japonya
Daha fazla  
Selam önceden kullandığım Logitech G432 modelinde hafif cızırtı problemi vardı garantiye verdim değişim yaptıklarını söylediler. Ben de değişim yapılan ürünü iade etmek istiyorum. 730TL iade gelecek.
Benim de toplam 1500TL civarı bütçem var hafif de olsa aşabilirim bütçeyi.
Olmasını istediğim özellikler: 7.1 olması ve sesinin yüksek olması.
Almayı düşündüğüm bir model var 2. el G733 sizce alınır mı?
Tüm önerilerinize açığım teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıfır bulabilir miyim o fiyata
evet 1200-1300 arasıydı bir kaç hafta önce biraz zam gelmiş. https://www.trendyol.com/razer/blac...ah-p-99717319?boutiqueId=61&merchantId=106248

Daha uygun fiyatlıları da varmış.

evet 1200-1300 arasıydı bir kaç hafta önce biraz zam gelmiş. https://www.trendyol.com/razer/blac...ah-p-99717319?boutiqueId=61&merchantId=106248

Teşekkür ederimm.

Bütçeniz yüksek bence kablosuz almalısınız. Performans olarak nasıldır bilmiyorum ama G435 Amazon'da sürekli indirime giriyor takip ederseniz çok makul fiyata alabilirsiniz. Ben 1000 TL olduğunu görmüştüm kendime alacaktım ama benim kulaklığın iade etme süresi dolmuş fırsatı kaçırdım. Kendimde HyperX Cloud stringer Core Wireless kullanıyorum fiyatları aşağı yukarı aynı çok memnunum. G435, HyperX'ten geride kalmaz diye düşünüyorum zaten beğenmediğiniz durumda Amazon sorun çıkarmaz.

Evet 1200-1300 arasıydı birkaç hafta önce biraz zam gelmiş. https://www.trendyol.com/razer/blac...ah-p-99717319?boutiqueId=61&merchantId=106248

Bu arada 2. linkte Game of zone var orası güvenilir mi bir sıkıntı yaşar mıyım hiç alışveriş yapmadım daha önce.

Bütçeniz yüksek bence kablosuz almalısınız. Performans olarak nasıldır bilmiyorum ama G435 Amazon'da sürekli indirime giriyor takip ederseniz çok makul fiyata alabilirsiniz. Ben 1000 TL olduğunu görmüştüm kendime alacaktım ama benim kulaklığın iade etme süresi dolmuş fırsatı kaçırdım. Kendimde HyperX Cloud stringer Core Wireless kullanıyorum fiyatları aşağı yukarı aynı çok memnunum. G435, HyperX'ten geride kalmaz diye düşünüyorum zaten beğenmediğiniz durumda Amazon sorun çıkarmaz.
Teşekkür ederim tavsiyeniz için. İkinci el g733 için fikrinizi alabilir miyim?

Bu arada 2. linkte Game of zone var orası güvenilir mi bir sıkıntı yaşar mıyım hiç alışveriş yapmadım daha önce.

Game of zone güvenilirdir attığım trendyol linki ve akakçe de olan n11 satıcısı da Game of zone kısa bir süreliğine kendi sitelerinde indirim yaptılar sanırım.

g733 hakkında hiçbir fikrim yok.

Fiyatından anladığım kadarıyla üst seviye bir kulaklık ama beğenmediğiniz taktirde iade etme gibi bir imkanınız yok. Benim önerdiğim ve şuan kullanmakta olduğum kulaklık kablosuz modeller arasında düşük-orta seviye. PUBG,Valorant gibi oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.

Game of zone güvenilirdir attığım Trendyol linki ve Akakçe de olan N11 satıcısı da Game of zone kısa bir süreliğine kendi sitelerinde indirim yaptılar sanırım.

G733 hakkında hiçbir fikrim yok.

Merhaba yüksek ihtimal alacağım da şu an içime korku düştü ya sıkıntılı ürün çıkarsa diye.

Fiyatından anladığım kadarıyla üst seviye bir kulaklık ama beğenmediğiniz taktirde iade etme gibi bir imkanınız yok. Benim önerdiğim ve şuan kullanmakta olduğum kulaklık kablosuz modeller arasında düşük-orta seviye. PUBG,Valorant gibi oyunlarda hiçbir sıkıntı yaşamazsınız.
Teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı