1500 TL Kulaklık Önerisi

Hayır yazılımı bulunmamakta. Ama üzerindeki ses kartı ile ayarlama yapabilirsiniz.

Firmware Update tarzı bir işlem gerekmiyor mu?

Kusura bakmayın bu arada yanlışlıkla Corsair'in programının adını yazmışım. HyperX'in NGENUITY adında bir yazılımı vardı ürünleri özelleştirmek için.

HyperX Cloud Alpha. Bütçe artarsa Blackshark V2.

Cloud II ile Alpha arasında ne gibi bir fark vardı?

Kusura bakmayın bu arada yanlışlıkla Corsair'in programının adını yazmışım. HyperX'in NGENUITY adında bir yazılımı vardı ürünleri özelleştirmek için.

Hyper X Cloud Alpha Cloud 2'nin üst modeli.

Bildiğim kadarıyla Alpha ses kartsız bir model. Evet, firmware bulunmakta. Genellikle sorun çıktığında firmware kurulması öneriliyor. Ben firmware kurmadım. Laptop veya anakartınızın ses yongası iyi değilse Cloud II alın.

Bildiğim kadarıyla Alpha ses kartsız bir model. Evet, firmware bulunmakta. Genellikle sorun çıktığında firmware kurulması öneriliyor. Ben firmware kurmadım. Laptop veya anakartınızın ses yongası iyi değilse Cloud II alın.
Ses kartının bulunması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor. O bütçede en iyisi Cloud Alpha.

Kulaklığın özelliklerini kullanabilmek için NGENUITY yazılımı gerekiyor mu? Benim sistemim çok eski olduğu için mecburen Windows 7 kullanıyorum ve maalesef desteklemiyor. HyperX Pulsefire Haste farem var ve özelleştirme yapamıyorum şu anda mesela.
Hayır.

Ses kartının bulunması daha iyi olduğu anlamına gelmiyor. O bütçede en iyisi Cloud Alpha.
Cloud Alpha için iyi bir ses kartı lazım anakartta ve arkadaşın da belli ki yok.

Cloud Alpha için iyi bir ses kartı lazım anakartta ve arkadaşın da belli ki yok.

Anakart 2012 yılında alındı: Asus M5A97. Bu konuda Cloud Alpha için iyi midir kötü müdür?
1.jpg

Geri
Yukarı