1500 TL kulaklık önerisi

Esenlikler, en fazla 1500 TL olacak şekilde bir kulaklık arıyorum, mikrofon şart, fazla oyun oynamamakla birlikte rekabetçi oyun hiç oynamıyorum ama yine de sesin nerede geldiği benim için önemli, 7.1 alınır mı? Almamalı mıyım bu konuda kararsız kaldım çünkü bazıları 7.1'in bir anlam ifade etmediğini ve gereksiz olduğunu söylerken bir taraf tam tersini savunuyor. Teşekkürler.

7.1 ben kullanıyorum. SteelSeries 5 var. Düşman arkamdaysa sesi arkamda, sol üst köşemdeyse sesi sol üst köşemde hissediyorum. 7.1'in anlam ifade etmediğini savunanların ya kulakları patlak ya da beyinlerinin temporal lobları sıkıntılı. İyi bir 7.1 insanı oyunun içinde hissettirir. Alınız, hatta 7.1 DTS - Dolby varsa daha da iyi olur :D

Kral Cloud Core ürünün daha önce incelemistim ama 7.1 mi değil mi anlamadım biraz kafamı karıstırdı ayrıca DTS nedir kısaca açıklar mısın rica ersem.

Ufak bir güncelleme yapayım bütçeyi 2000 TL'ye kadar aşabilirim.

Son düzenleme:
7.1 ben kullanıyorum. SteelSeries 5 var. Düşman arkamdaysa sesi arkamda, sol üst köşemdeyse sesi sol üst köşemde hissediyorum. 7.1'in anlam ifade etmediğini savunanların ya kulakları patlak ya da beyinlerinin temporal lobları sıkıntılı. İyi bir 7.1 insanı oyunun içinde hissettirir. Alınız, hatta 7.1 DTS - Dolby varsa daha da iyi olur :D

Kullandığınız kulaklığın tam adını yazar mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı