1500 TL kulaklık önerisi

Bütçe
1500

Kahraman1628

Hectopat
Selamünaleyküm, Valorant gibi oyunlar oynuyorum ve yeni bir kulaklık almak istiyorum. Bütçem 1500 TL gibi, fazla artıramayacağım. Şu ana kadar baktığımda sadece Kraken X Lite bulabildim. Bu kulaklık hakkında düşüncelerinizi paylaşabilir misiniz? Ayrıca, başka önerileriniz var mı? Teşekkür ederim.

Çok da kablosuz kulaklık almak taraftarı değilim. Ses kalitesi/yüksekliği beklentilerimi karşılamaz gibi hissediyorum. Ancak öneriniz için teşekkür ederim.

Kraken X Lite'dan uzak dur.

Konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırdım ve Kraken X Lite hakkında genel olarak olumsuz geri dönüşler olduğunu kendim de fark ettim. Fikriniz için teşekkür ederim.

Çok da kablosuz kulaklık almak taraftarı değilim. Ses kalitesi/yüksekliği beklentilerimi karşılamaz gibi hissediyorum. Ancak öneriniz için teşekkür ederim.

Konuyu açtıktan sonra biraz daha araştırdım ve Kraken X Lite hakkında genel olarak olumsuz geri dönüşler olduğunu kendim de fark ettim. Fikriniz için teşekkür ederim.
Rica ederim hocam. 1500 lirayı çöpe atmaktan kurtuldunuz. Tencere tava ile müzik yapın evde daha çok eğlenirsiniz. Konuda önerilen bütün kulaklıklar Kraken X Lite'dan iyi olacaktır zaten.

Bu arada önerebileceğiniz herhangi bir kulaklık var mı? Fazladan bir görüş benim için çok iyi olur.

Bütçeyi biraz daha yükseltirseniz şu var ;

Yükseltemem derseniz üstte paylaşılan VXE V1 ve GameNote H2002p'nin ikisi de iyi. Ben olsam biraz daha bütçeyi yükseltip üsttekini alırdım. Yükseltemiyorsam da VXE V1 alırdım.

Bütçeyi biraz daha yükseltirseniz şu var ;

Yükseltemem derseniz üstte paylaşılan VXE V1 ve GameNote H2002p'nin ikisi de iyi. Ben olsam biraz daha bütçeyi yükseltip üsttekini alırdım. Yükseltemiyorsam da VXE V1 alırdım.
Bu söylediğiniz kulaklıkların hiçbirinin içinde ses kartı var mı? Cahillikle aldığım saçma bir kasam var ve yakın zamanda yenisini almayacağım, o yüzden sanırım iyi bir ses kartım da yok. Ve anladığım kadarıyla ses kartı, ses kalitesinde ve yüksekliğinde önemli.

Bu söylediğiniz kulaklıkların hiçbirinin içinde ses kartı var mı? Cahillikle aldığım saçma bir kasam var ve yakın zamanda yenisini almayacağım, o yüzden sanırım iyi bir ses kartım da yok. Ve anladığım kadarıyla ses kartı, ses kalitesinde ve yüksekliğinde önemli.

H2002p USB girişli yani ses kartı var. v2x'in ses kartı yok v2 modelinin var o da 3000 lira civarı hocam. Ses kartınız kötüyse ses seviyesi ve kalitesi düşük olur haklısınız yani. Anakart modeliniz nedir? Ses kartlarından pek anlamam ama bilen arkadaşlar yardımcı olurlar.

Geri
Yukarı