1500 TL Laptop Tavsiyesi

chinge16

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar 1400-1700 TL arası olacak bir notebook alacağım bana günümüzdeki birçok oyunu açan ve ısınma problemi ve benzeri sıkıntıları olmayan ekran kartı markası Nvidia ve işlemciside İntel i5 veya i7 olan notebook önerilerinizi bekliyorum.

Bir de arkadaşlar ben notebook'u internetten almayı düşünmüyorum gidip elden alacağım Vatan, Bimeks gibi benzeri yerlerden notebook önerisi yaparsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Belirttiğiniz fiyat kriterine göre günümüzdeki oyunları açan bir notebook bulmanız imkansız açsa bile anca low açar fakat internete gireceğim diyorsanız iş için istiyorum ya da internette takılmak için istiyorum derseniz Vatan Bilgisayar'da fiyat kriterinizi girin ve istediğinizi alın fakat 1700 TL'nin üstüne 300 400 lira daha ekleyin 2 bin liraya toplama süper bir bilgisayar öneririm arkadaşım hazırladı bir çok oyunu high seviyede açabilir buyrun buda ürünler almanızı öneririm.
10459983_255690514621024_1923986842_o.jpg

@rootsh arkadaş notebook istemiş. Siz masaüstü önermişsiniz. İmkansız diye bir şey yok. Konu sahibi, hocam ASUS X550LN-XO069D Core i5-4200U 4GB 500GB 2GB Vga GT840M 15.6" Free Dos - Ürün Kategorileri bunu alabilirsiniz. Daha sonra RAM takviyesi yaparsınız. 500 GB az geldiyse, bunun kırpılmamış versiyonu var 1 TB ve 8 GB var. Fakat o 1600 TL.
Oyun testleri NVIDIA GeForce 840M - NotebookCheck.net Tech burada. Watch Dogs low açıyor diyor fakat ben çözünürlüğü çok düşürünce oynamanın zevk vereceğine inanmıyorum.

Bir notebookla oyun oynayabilmek için en az 2.500 TL'yi gözden çıkarmanız gerek. Ekran kartının GTX serisi bir ekran kartı olması gerekiyor aksi takdirde diğer kartlar oyunlarda ısınma ve düşük fps gibi sorunlar oluşturacaktır.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı