1500 TL LED TV Önerisi

Ali Keser

Kilopat
Daha fazla  
Maksimum 1500 TL, tercihen 40 inç boyutunda Full HD LED TV arıyorum. Araştırmalarım sonucunda en uygun ürünün Vestel 40FD7300 olduğunu gördüm. Ürünü gittigidiyor.com üzerinden burada 1.319TL'ye satılıyor.Vatan Bilgisayar üzerinden burada 1700 TL. Eğer alırsam gittigidiyor.com'u tercih edeceğim.

Vestel kullanıp tavsiye eden var mı? Piyasada bir sürü marka var. Hangilerinin iyi olduğunu bilemiyorum.

Sizin önerilerinizi de bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vestel 43 inch smart tv kullanıyoruz. BERBAT. Full HD hissettirmiyor smart özelliğini şöyle anlatayım:

İmleci hareket ettirmek felaket zor kendi kendine hareket ettirdiği oluyor

Youtube sürekli değişiyor max kalite 720p ve dona dona kasa kasa anca açılıyor hiç bir efekt yok yükleniyor simgesi bile yok sadece yükleniyor yazıyor dandik birşey

Facebook, twitter vs. Para istiyor

Kendi bir arayuzu yok farklı sitelerden sağlıyor arayüzü.

Berbat...

Çevremdeki kişiler de Vestel'i önermemişti. Başka markalara yöneleceğim o zaman teşekkür ederim.
Vestel'i kullanmıştım bir aralar. Almayın derim. Çok pişman olmuştum.
Size şunu öneririm:
Sunny 43'' 109 cm Full HD Uydu Alıcı Hediyeli Led TV (Sunny Fiyatı

Bizim TV tamiri yapan bir elektronikçi var ekran büyüklüğü tek sayı olmasın aldığınız demişti. Garantisi bitince ileride panelini bulmak zor oluyormuş. Peki Sunny nasıl bir marka biliyor musunuz?

Çevremdeki kişiler de Vestel'i önermemişti. Başka markalara yöneleceğim o zaman teşekkür ederim.

Bizim TV tamiri yapan bir elektronikçi var ekran büyüklüğü tek sayı olmasın aldığınız demişti. Garantisi bitince ileride panelini bulmak zor oluyormuş. Peki Sunny nasıl bir marka biliyor musunuz?

Kendim Sunny marka 4K TV kullanıyorum. Memnunum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı