1500 TL mekanik saat önerisi

Ahmet çak

Centipat
Daha fazla  
Başlıkta da olduğu gibi 1500 TL bütçem var. Çiğ tasarım gibi yani iskelet tasarım tarzı saat, biliyorum bu fiyata bu tarz saatler bulmak zor olabiliyor. Mekanik saat olarak her türlü önerinize açığım.

Başlıkta da olduğu gibi 1500 TL bütçem var. Çiğ tasarım gibi yani iskelet tasarım tarzı saat, biliyorum bu fiyata bu tarz saatler bulmak zor olabiliyor. Mekanik saat olarak her türlü önerinize açığım.

Ben bunu almayı düşünüyorum. İsterseniz bakabilirsiniz.

Kitap alabilirsin evine ağırlık seti alabilirsin veya spor salonuna yazılabilirsin Güzel bir ceket veya ayakkabı alabilirsin yada bir çok platforma abone olabilirsin
Hocam tarz da önemli.

Ben bunu almayı düşünüyorum. İsterseniz bakabilirsiniz.
casio mekanik kol saati - Google Alışveriş
Bu saat pilli.

Mekanik saat alacaksanız Aliexpress'ten vs. almanızı tavsiye etmem, aradığınız tasarımı 30-40 dolara rahatça bulursunuz ama saat uzun ömürlü olmaz. En ucuz Seiko/Orient saat bile kalite ve sağlamlık olarak daha iyidir ki şu an Amazon Almanya'da falan 100 Euro altına bulmanız zor. Türkiye'den alırsanız da 4000 civarından başlıyor.

Uzun zaman Daniel clain dahil saat almış AliExpress'ten de çakma saat almış gençlik yıllarımdan sonra diyorum ki “gerçek bir beyefendi replika saat takmamalı” şu an 20'ye yakın saatim mevcut. Hepsi orijinal ve hiçbiri Apple Watch gibi akıllı saat değil. Bu sebeple 1500₺ ye öyle bir saat yerine bir swatch 51 alın keyfinize bakın. Bu arada bu da harika bir mekanik saattir. Ve İsviçre yapı mıdır? 51 adet parçadan oluşan ikonik bir saattir. Onu alamıyorsanız bile swatch marka başka saat bakın. Mesela bunu

Geri
Yukarı