1500 TL müzik ve film için mikrofonlu kulaklık

Bütçe
1500

Rhaer

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba iyi bir müzik ve film izleyebileceğim kulaklık arıyorum. Mikrofonlu olması ve kablolu olmasını istiyorum bütçem 1500 daha da zorlayabilirim. Müzik ve film performansı çok iyi dediğiniz oyuncu kulaklıklarını da paylaşırsanız sevinirim. Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

eğer çıkabiliyorsanız aşağıdakiler en iyi bence

eğer çıkabiliyorsanız aşağıdakiler en iyi bence

virtuoso kullandım ve 10 günde falan iade ettim. Aşırı rahatsız ve müzik ve film konusunda iyi bir kulaklık değil oyun tarafını çok deneyimlemedim. kablosuz istemiyorum. 2000 tl bandına da çıktım quantum 800 ve arctis pro iki ürünü de deneyimledim hoş cızırtı vs sorunundan iade ettim ama özellikle quantum 800 jbl in o büyütüldüğü ses kalitesini bana hiç veremedi.. o yüzden bütçemi kıstım blackshark v2 usb Kraken TE ya da Void Elite arasında kalmıştım birisini önerdin..

virtuoso kullandım ve 10 günde falan iade ettim. Aşırı rahatsız ve müzik ve film konusunda iyi bir kulaklık değil oyun tarafını çok deneyimlemedim. kablosuz istemiyorum. 2000 tl bandına da çıktım quantum 800 ve arctis pro iki ürünü de deneyimledim hoş cızırtı vs sorunundan iade ettim ama özellikle quantum 800 jbl in o büyütüldüğü ses kalitesini bana hiç veremedi.. o yüzden bütçemi kıstım blackshark v2 usb Kraken TE ya da Void Elite arasında kalmıştım birisini önerdin..

O zaman Blackshark V2 USB düşünebilirsiniz.

Blackshark V2 USB ile Kraken'te yi karşılaştırdığımızda V2 daha iyi diyor çoğu site sizce nasıl.

Blackshark V2 USB ile Kraken'te yi karşılaştırdığımızda V2 daha iyi diyor çoğu site sizce nasıl.
Blackshark V2 USB kesinlikle daha iyi fakat Türkiye'de arada 350 TL fark var. Eğer alabiliyorsanız Blackshark V2 öneririm fakat Kraken TE de kötü bir kulaklık değil.

Geri
Yukarı