1500 TL notebook önerisi

Dannish

Kilopat
Yer
Kocaeli
1-) LENOVO FreeDOS 1400TL
-Intel Core i3-5005U 2.0GHz 3MB Cache İşlemci
-4 GB RAM
-Nvidia GeForce 920M 2GB Ekran Kartı
-1 500GB Harddisk

2-) ASUS FreeDOS 1500TL
-4 GB RAM
-1 TB Harddisk

3-) DELL Windows 10 Home 1500 TL
-4 GB RAM
-500GB Harddisk

Hepsi 1500 TL civar birsSeçim yapacam kararımı hangisinden kullanabilirim arkadaşlar ? NOT: Bu arada hızlı aldan buldum bu laptopların hepsini.
Bu fiyata önerebilceğiniz başka laptop varsa yorum yapabilirsiniz 1600TL max bütçe.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam nereden bu laptop u bu fiyata alırım bu fiyata üstüne atlamak lazım da
hocam sırf sana cevap vermek için uğraşıyorum 2-3 tane üyelik açtım iptal edip duruyorlar. raistlin ben.
attığım linki takip edersen zaman zaman 1900 tl`ye düşüyor ürün. ürün 1900`e düştüğünde de outlet ürünleri 1600lere düşüyor, linkten outlet ürünleri kısmına basarsan ulaşabilirsin.

bir yetkili okur belki diye şunu da yazayım, bu mükemmel foruma meraklı olduğumdan çok üyelik açmadım.
reklam yaptım diye 1 aylık ceza almışım. konu zaten incelenip iptal ediliyor, yayınlanmayan bir reklam için 1 aylık ceza vermek ne kadar da mantıklı. tam olarak bu mükemmel foruma uygun bir yöntem.
merak etmeyin iki üyeliğimi de kapatıp bir daha buralara uğramayacağım.
mesaj atma, cevap yazma, konu açma gibi her türlü yetkiyi elden alarak zaten bunu istiyorsunuz.
tek merak ettiğim şey, acaba şu forumda bu kadar değil de 50-100 civarı üye olsa bu kadar bol keseden ceza verebilir miydiniz
yanıt vermenize de gerek yok zaten okumayacağım. büyük ihtimalle yanıtınız da
"sana kalmıştık çok üzüldük" tarzında olur.

@Xankyo dediğim gibi takip edersen linki bimeksten 1600 tl civarına outletini alırsın. çizik filan vardır diyor sadece, vuruk yamuk göçme vs. yok. ben de inşallah yakın bir zamanda alıcam.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı