1500 TL numpadsiz klavye önerisi

Bütçe
1500tl
Hocam G413 güzel klavye fakat fiyatı gereksiz pahalı. Ben olsam önermem.

K552 veya K568 fazlasıyla yeterli olacaktır diye tahmin ediyorum. Yurt dışından daha iyi ürünler önerirdim fakat başka klavyeniz olmadığını varsayarak aciliyetten dolayı kargoyu beklemezsiniz muhtemelen. Eğer beklerim derseniz yurt dışından da önerebiliriz.

K552 Kumara uzun kullanım testi ek olarak benim K552 kumara incelemem.

Klavye kasası değişecek dendi bana, tuş takımı ile klavye kasası farklı mı hocam pek bilmiyorum da belki de ondan böyle pahalıdır
Hocam laptopun garantisi bittiyse klavyeyi alıp kendiniz de takabilirsiniz. Sökme-birleştirme videoları izleyip kavrarsanız fazla 4-5 saatinizi alır. Garantisi devam ediyorsa kendiniz bulaşmayın.

Hocam laptopun garantisi bittiyse klavyeyi alıp kendiniz de takabilirsiniz. Sökme-birleştirme videoları izleyip kavrarsanız fazla 4-5 saatinizi alır. Garantisi devam ediyorsa kendiniz bulaşmayın.
Hocam garantisi bitti ama ben böyle işleri hep elime yüzüme bulaştıririm genelde ondan dolayı şuanda bu attığınız linkteki fiyata yakın bir fiyata tanıdığım bir bilgisayarcıyla konuşup taktirmayi düşünüyorum. Ama neden servis böyle bir fiyat verdi hiç anlayamadım

Klavye kasası diye bir şey yok.
hocam söyle bir şey var ama

Son düzenleme:
Hocam garantisi bitti ama ben böyle işleri hep elime yüzüme bulaştıririm genelde ondan dolayı şu anda bu attığınız linkteki fiyata yakın bir fiyata tanıdığım bir bilgisayarcıyla konuşup taktirmayi düşünüyorum. Ama neden servis böyle bir fiyat verdi hiç anlayamadım.

Hocam söyle bir şey var ama.

Kasa bu, klavye değil.

Hocam şimdi whatsapptan bilgisayarcı bir tanıdığımla konuştum ve dedi ki klavye ile kasanin birleşik olduğu model ise 4000 civarı bir fiyat doğru ama klavye harici olarak değişebiliyor ise 2000 lira civarı bir fiyata olur.
Hocam bu işlerden anlıyorsun bilirsin belki harici olup olmadığını falan ne düşünüyorsun

Kasa bu, klavye değil.
Klavye kasası değişecek dendi hocam bu değil mi ? Bu ise neden öyle abartılı bir fiyat istendi klavye ile bunun toplamı 2000 civari bir para yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı