1500 TL Oyun Amaçlı Sistem Önerisi

Yusuf Kemal1

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Öğrenciyim, haliyle 1500 TL'lik bir bütçem var. Oyun amaçlı bir bilgisayar toplamak istiyorum. Pek çok konu gezdim, toplama tavsiyeleri aldım fakat herkes farklı bir şey söylüyor. Çok arada kaldım, lütfen bir tavsiye verebilir misiniz bana?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sistemi almalısınız. İlerde hertürlü hem işlemci hem de anakartı upgrade ederek sistemi güncelleyebilirsiniz.

Not: Yanlış resmi yüklemişim kusura bakmayın düzeltiyorum.

Dosya Ekleri

• Capture.PNG
    Capture.PNG
    17,9 KB · Görüntüleme: 164
Bu sistemi almalısınız. İlerde hertürlü hem işlemci hem de anakartı upgrade ederek sistemi güncelleyebilirsiniz.

Not: Yanlış resmi yüklemişim kusura bakmayın düzeltiyorum.
Bu sistemde hoş duruyorda ben pek anlamıyorum bu işlerden biraz daha araştırma yapmam lazım sanırım her kafadan başka ses çıkıyor kara veremiyorum teşekkürler

• X4 860K
  • A68HM-K
  • Kingston 8GB 1600 Mhz
  • Sapphire RX 460 4GB
  • WD 1TB Blue
  • GT Black Ed. 500W
Teşekkürler güzel gözüküyor biraz daha araştırma yaptıktan sonra bi karara varmayı umuyorum çok kararsız birisiyimdir ve herkezde farklı birşey söylüyince bu iş benim için inanilmaz zor oluyor
Birşey sorucam sisteme ssd alıyımmı yoksa daha sonradanmı takviye ederim?

Son düzenleme:
Merhabalar. Öğrenciyim, haliyle 1500 TL'lik bir bütçem var. Oyun amaçlı bir bilgisayar toplamak istiyorum. Pek çok konu gezdim, toplama tavsiyeleri aldım fakat herkes farklı bir şey söylüyor. Çok arada kaldım, lütfen bir tavsiye verebilir misiniz bana?

sonradan ekle ssdi.Bu arada işlemciyi i3 6100 yap.

İşlemciyi değiştirdiğimde bütçemi aşıyor fakat bende şuan dandik bi harddisk var şuanlık onu kullanıp bütçem oldugunda onu gelıstırmem mantıklı olur mu acaba ?
Bu sayede işlemciye felan para ayırabılirim?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı