1500 TL oyun için kulaklık önerisi

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi 1500 TL'ye kadar bütçem var. Oyun için verimli olacak bir kulaklık arayışındayım. FPS oyunlarını özellikle oynuyorum bu sebepten en çok bu konuya yatkın bir şey almak istiyorum. Yarına kadar karar vereceğim ve yarına kadar fikrim değişmezse HyperX Cloud II alacağım.

Arkadaşlar merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi 1500 TL'ye kadar bütçem var. Oyun için verimli olacak bir kulaklık arayışındayım. FPS oyunlarını özellikle oynuyorum bu sebepten en çok bu konuya yatkın bir şey almak istiyorum. Yarına kadar karar vereceğim ve yarına kadar fikrim değişmezse HyperX Cloud II alacağım.
Hocam hangi oyunları oynuyorsunuz Ayrıca HyperX Cloud II bu fiyatta sizin için en iyi seçenek olacaktır sakın bilinmedik markaları almayın Hyperx almanız en mantıklı seçim olacaktır hem bilindik hem kaliteli

Cloud II alınmaz. Eski teknoloji.

Hayır hâlâ çok iyi.

Hocam eksi teknoloji dediğiniz kulaklık çok profesyonel bir kulaklıktır ayrıca bu kronik sorunlu bir kulaklık uzak durun

Rust - Valorant - Warzone - LoL piyasadaki bütün oyunları oynuyorum diyebilirim aslında.

Eski teknoloji olmasının dezavantajları nelerdir? Gönderdiğiniz kulaklık ile arasındaki teknik detay farkını inceleyip yazacağım tekrar.

Cloud 2 gibi çok eski ve dip sesi sorunu olan bir kulaklığa bu kadar para vermeyin, arkadaşın attığı corsaire bakabilirsiniz , blackshark v2 önerecektim fakat 1200 lira civarında gezen kulaklık en ucuz 2000 tl olmuş şaka gibi :) Eğer iyi bir ses kartlı anakarta sahip iseniz Blackshark v2 x bakabilirsiniz.

Geri
Yukarı