1500 TL oyun için kulaklık önerisi

Hocam hangi oyunları oynuyorsunuz Ayrıca HyperX Cloud II bu fiyatta sizin için en iyi seçenek olacaktır sakın bilinmedik markaları almayın Hyperx almanız en mantıklı seçim olacaktır hem bilindik hem kaliteli
Rust - Valorant - Warzone - LoL piyasadaki bütün oyunları oynuyorum diyebilirim aslında.

Cloud 2 gibi çok eski ve dip sesi sorunu olan bir kulaklığa bu kadar para vermeyin, arkadaşın attığı corsaire bakabilirsiniz , blackshark v2 önerecektim fakat 1200 lira civarında gezen kulaklık en ucuz 2000 tl olmuş şaka gibi :) Eğer iyi bir ses kartlı anakarta sahip iseniz Blackshark v2 x bakabilirsiniz.
Anakartım B450 Pro Carbon Max Wifi modeli. Uygun mudur sizce?

Rust - Valorant - Warzone - LoL piyasadaki bütün oyunları oynuyorum diyebilirim aslında.

Anakartım B450 Pro Carbon Max Wifi modeli. Uygun mudur sizce?
Cloud 2 için konuyu inceleyin, hele hele şuanki fiyatını hiç haketmediğini anlarsınız. Anakartınızın Uygun olup olmadığı konusunda fikrim yok bilgisi olan arkadaş cevaplarsa iyi olur, ben Düz v2 modelini kullanıyorum çokta memnunum, fiyatı 2000 tl civarı olmasaydı onu önerecektim. Geçen hafta indirimde 1500 küsur liraydı. Belki beklemek iiyi olur sizin için.

Cloud 2 için konuyu inceleyin, hele hele şuanki fiyatını hiç haketmediğini anlarsınız. Anakartınızın Uygun olup olmadığı konusunda fikrim yok bilgisi olan arkadaş cevaplarsa iyi olur, ben Düz v2 modelini kullanıyorum çokta memnunum, fiyatı 2000 tl civarı olmasaydı onu önerecektim. Geçen hafta indirimde 1500 küsur liraydı. Belki beklemek iiyi olur sizin için.
Anakartımı yeni değiştirdim, eski kulaklığımı taktığım zaman sistem sesleri ve diğer bütün sesler aşırı az, mikrofonumun sesi de bir o kadar az gidiyor. Bu sebepten en acil şekilde kulaklık almalıyım. Maalesef beklemek için zamanım yok...

Biz 2015 yılında 220 liraya aldık bunu, halen bu ürünün şu fiyatlara rağmen önerilmesi saçma sapan bir durum.

Biz 2015 yılında 220 liraya aldık bunu, halen bu ürünün şu fiyatlara rağmen önerilmesi saçma sapan bir durum.
Katılıyorum fakat seçenek var mı? 2015 yılından bu zamana hala kullanan insanlar olduğunu farklı farklı forumlarda ürün yorumlarında görebiliyorum. Başka bir kulaklık bunu yapabilir miydi sizce? Ürünü kimileri aşırı yüceltmiş, kimileri ise yok etmiş. Anlamış değilim...

Bütçemin üzerinde.

Ses kartınız iyi. 3.5 MM jacklı Razer Blackshark V2 X öneririm. Ses kasmada da iyi, mikrofon performansı da keza öyle. Özellikle miktofon performansında benzer fiyattaki USB'li kulaklıklardan daha iyi.

Kuzenim USB'li olan V2'yi kullanıyor. Ben de kablosuzu var. Yabancı incelemesinde mikrofon performansı da mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ses kartınız iyi. 3.5 MM jacklı Razer Blackshark V2 X öneririm. Ses kasmada da iyi, mikrofon performansı da keza öyle. Özellikle miktofon performansında benzer fiyattaki USB'li kulaklıklardan daha iyi.

Kuzenim USB'li olan V2'yi kullanıyor. Ben de kablosuzu var. Yabancı incelemesinde mikrofon performansı da mevcut:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şimdi videoyu izledim, her şey iyi güzel hoşuma da gitti açıkçası ama şunu merak ediyorum; benim eski kulaklığımda sesleri aşırı az duyuyordum ve sesim karşıya aşırı az gidiyordu. Ben bunun sebebini çok eski bir kulaklığı yeni bir anakarta taktığım için oluyor diye yorumladım. Yani ses kartı olmayan bir kulaklığı. Bu kulaklığı aldığım zaman bu sorun olmayacak mı kesin olarak mesela?

Geri
Yukarı