1500 TL PC toplama

Bütçe
1500 TL

Troll Face

Hectopat
Güzel kardeşlerim abilerim. Bu yaz çıraklık yapıp 3 ay sonunda 1000 TL kazanacağım. 500 TL de babam ekleyecek.
Bütçem 1500 TL. (güzel öneriniz olursa 1800 TL'ye kadar çıkarabilirim.)
Zula'yı Full ayarlarda 60 FPS üstü garanti oynatsın yeter.
Ayrıca biraz garip olacak CS 1.6 da oynayacağım :)
Biliyorum dolar çok yüksek ama Zula da çok sistem istemiyor. Önerilerinizi bekliyorum...

Son düzenleyen: Moderatör:
Güzel kardeşlerim abilerim. Bu yaz çıraklık yapıp 3 ay sonunda 1000 TL kazanacağım. 500 TL de babam ekleyecek.
Biliyorum dolar çok yüksek ama Zula da çok sistem istemiyor. Önerilerinizi bekliyorum...
Eline bu bütçede anca hurda geçer. Bütçeni 2500'e kadar esnetebilirsen güzel bir sistem toplanabilir. Ama onun dışında arttıramıyorsan bütçeyi stok beklemen lazım.

biliyorum dolar çok yüksek ama Zula da çok sistem istemiyor. Önerilerinizi bekliyorum...

Hocam 2. el bir şeyler aramanız lazım Letgo'dan veya sahibinden.

şuna bir bakın derim:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Yaklaşık 1 yıl önce olan bir video. Piyasanın ne kadar yükseldiğinin farkında değil misin? Gereksiz bir yorum.

Şu anda bulabilirseniz Ryzen 5 alın ancak bulamazsan Ryzen 3 alın.

Eline bu bütçede anca hurda geçer. Bütçeni 2500'e kadar esnetebilirsen güzel bir sistem toplanabilir. Ama onun dışında arttıramıyorsan bütçeyi stok beklemen lazım.

AMD A8-9600 3.1GHz, 8GB Ram, 240GB SSD Oyuncu Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bu bilgisayar Zula için iyi midir sadece Zula istiyorum başka bir şey değil.

Geri
Yukarı