1500 TL Zula için F/P bilgisayar toplama

Bütçe
1500
Sistem toplayacak arkadaşlara kolaylık olsun diye sistem gereksinimlerini bırakayım:
1609062104701.png

2adet ram alınacak.
Toplam 1636TL sıfır bir sistem CS:GO Valorant oynatır ama size tavsiyem Zula oynamayın hocam. Oyun testini bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gidin CS:GO Valorant oynayın hocam :)
1500 TL'ye silah falan alsın daha iyi olur ne de olsa P2W 🤣

Toplayamazsınız. Arkadaşın dediği gibi silah almak daha mantıklı.

Bir daha konuyla ilgili olmayan mesajlar yazmayın arkadaş yardım istemiş siz dalga geçme peşindesiniz. Moderatörler sizlere neden ceza vermiyor anlamıyorum.

2adet RAM alınacak.
Toplam 1636TL sıfır bir sistem CS:GO Valorant oynatır ama size tavsiyem Zula oynamayın hocam. Oyun testini bırakayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Gidin CS:GO Valorant oynayın hocam :)

Bir daha konuyla ilgili olmayan mesajlar yazmayın arkadaş yardım istemiş siz dalga geçme peşindesiniz. Moderatörler sizlere neden ceza vermiyor anlamıyorum.

Peki bu bilgisayara nasıl bir ekran kartı takılabilir.

Peki bu bilgisayara nasıl bir ekran kartı takılabilir.

Hocam şu anlık ekran kartına gerek yok ama ileride 500W PSU alıp işlemciyi R5 1600 yükseltip RX580 bile takarsınız ama şu anlık GT1030'dan yukarısı olmaz. APU olayını bilmiyorsan anlatayım APU sistemlerde ekran kartı işlemcinin içindedir 2'si bir arada yani bu yüzden çoğu oyunu ekran kartı olmadan oynatır.

Yeni konular

Geri
Yukarı