1500 TL sistem toplama

Erdem Önder

Hectopat
Daha fazla  
1000-1500 TL arası bir bilgisayar toplar mısınız? Oynayacağım oyunlar sadece League of Legends ve CS:GO. Bu oyunları orta ayarda 100 FPS'ten fazla oynatsın yeterli bana. Yardımcı olursanız sevinirim Technopat.

1000-1500 TL arası bir bilgisayar toplar mısınız? Oynayacağım oyunlar sadece League of Legends ve CS:GO. Bu oyunları orta ayarda 100 FPS'ten fazla oynatsın yeterli bana. Yardımcı olursanız sevinirim Technopat.
upload_2017-7-23_0-5-37.png

Ryzen 3 serisini bekle FM2+ ölü soket türüne yatırım yapmak bu vakitten sonra mantıklı değil emin ol 1-1.5 Yil sonra oyunlar için yetmiyecektir. Az daha dişini sık 4-5 gün sonra Ryzen 3'ler duyurulacak zaten.
Hocam ayrıca RX 550 iyi bir kart değil. Rx460 veya Gtx 1050 almak daha mantıklıdır

Donanım Arşivi tarafından oyun testleri yapıldı. Gayet güzel bir sistem. Bir ara almaya yeltendim ama olmadı :)

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (45).png
    Ekran Görüntüsü (45).png
    130,7 KB · Görüntüleme: 161
FM+2 başta da söylediğim gibi ölü bir soket tipi ve 1-2 yıl sonra oyunlar da sıkıntı çıkarmaya başlıyacaktir. Şimdi alırsınız oyunları oynarsınız.

Athlon işlemcilerin ve FM2+ soketlerin devri bitti o sistemi alırsan 1 yıl sonra çöp topladığını fark ettiğinde ana avrat düz kayacaksın çünkü yeni sistem yapmak istediğinde nerdeyse tüm bilgisayarı değiştirmen gerekecek. DDR4 güncel sistem yapın gerekirse ekran kartsız yapın ilerde pişman olmayın.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı