1500 TL sistem toplama

En düşük fiyata şöyle bir şey toplayabiliriz.
Toplam 1750 TL civarı
Kasa biraz kötü oldu ama uygun fiyata bunu bulabildim tavsiyesi olan varsa paylaşabilir.
İleride RX 570 takarsınız.
Daha da ileri dönük olsun diyorsanız bir RAM'i çıkarıp anakartı bundan alın:
Bu durumda toplam 1600 TL civarı yaptı.

Kasa ve Monitörüm var 8 GB RAM yeterli olur sadece LOL oynuyorum ona göre uygun olan hangisi olur?

Hocam biz aynı fiyata daha yüksek performans ve güncellik peşindeyiz. Kesinlikle bu bütçeyle ekran kartı alınmamalı. İşlemci, RAM, Anakart ve Kasadan ne kadar kısarsan kısıp alacağın ekran kartıyla alacağın FPS Vega 8 iGPU’sunda aldığın FPS ile aynı olmaz. Ayrıca Dual Channel 3000MHz RAM’ler ile çok iyi değerler alırsınız size söyleyeyim. Bence APU sistem 1700’e toplanır. Bütçenizi genişletmenizi tavsiye ederim.
Kasa ve Monitörüm var 8 GB RAM yeterli olur sadece LOL oynuyorum ona göre uygun olan hangisi olur?
Kasada Güç Kaynağınız bulunuyor mu?

Kasanız bulunmaktaysa söylediğim sisteme kasa yerine önceki yorumdaki PSU'yu almanız yeterli olacaktır. 8GB ram den ziyade dual channel çalışması önemli o yüzden 2 Adet RAM önermiştim şimdilik bir tane RAM alırsanız en azından anakartı B450 olandan alın. Sonradan bi tane daha eklersiniz. APU sistemde dual channel önemini youtubeda bi kaç araştırmayla görebilirsiniz %30 gibi büyük farklar yaratıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı