1500 TL Sistem Toplama

Elimde laptop var masaüstü yapmak istiyorum sağ ol yorumun için.

Bende korona bittikden sonra alacaktım parçaları sadece şimdiden yazmak istedim.

Ben sana yazayım parçaları.

Intel Core i3 al LOL için ideal.

James Donkey 120 GB SSD.
Biraz da zorlarsan bütçeni harika bir PC n olur GTX 750.

2.el alacaksan da iyice kontrol et.

Kral affına sığınarak soruyorum bunlar laptop için mi masaüstü için mi masaüstü içinse az gördüm malzemeleri. Yordum seni K. B.

Yorulmak ne kelime estağfirullah i3 gayet kaliteli bir işlemci ayrıca söylediklerim masaüstü için HDD'yi unutmuşum James Donkey'de fiyatı ucuz olmasına rağmen aşırı hızlıdır you tubeden bakabilirsin GTX 750 sana az gelirse 750 Ti ASUS unkini al başka sorun olursa çekinme sor.

Yorulmak ne kelime estağfirullah i3 gayet kaliteli bir işlemci ayrıca söylediklerim masaüstü için HDD'yi unutmuşum James Donkey'de fiyatı ucuz olmasına rağmen aşırı hızlıdır you tubeden bakabilirsin GTX 750 sana az gelirse 750 Ti ASUS unkini al başka sorun olursa çekinme sor.
peki şöyle yapsal nolur bende packard bell şu özellikllerde bir pc var buna napabiliriz laptop bu arada
  • Derecelendirme: 3, 0.
  • İşlemci: Intel(r) Pentium(r) Dual CPU T3200 @2.00 GHz 2.00 GHz.
  • Yüklü bellek (RAM):3GB (kullanılabilir 2, 87)
  • Sistem türü: 64 Bit.
  • Ekran çözünürlüğü: 1200x800(en fazla bu)
  • Ekran kartı: Sis mirage3 Graphics.
Temel unsurları vermiş arkadaş.
kral sen yazar mısın 2000 olsun ama bende masaüstü için hiçbişe yok kasa mönütör falan teşekkür ederim saol.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı