1500 TL Sistem Toplamayı Düşünüyorum!

Mr.Dante

Hectopat
Yer
Siirt
Daha fazla  
Meslek
Dekorasyon.
Merhaba arkadaşlar ben yeni bir sistem toplamayı düşünüyorum bütçem yaklaşık 1500 tl öyle çok yüksek bişey istemiyorum orta halli :D Aslında bu konuda pek fikir sahibi olmadığım için yazdım buraya sizin fikir ve önerilerinizi bekliyorum özellikle @Recep Baltaş hocamın tavsiyelerini dört gözle bekliyorum.

Şimdiden Teşekkür ediyorum
Saygılar....

• Amd R9 270X ekran kartı
  • Asus M5A97 R 2.0 anakart
  • 8 gb 1866 mhz g-skill ram
  • Amd fx 6300 işlemci

600 w'lık corsair kasa işini görür mobilde olduğumdan dolayı sitelerden toplayamadım kusura bakma.

Hmm inceleyeceğim bunu.

- - - Güncellendi - - -

Genel itibariyle bakıldığında normal gözüküyor. İşimi görür ancak ben biraz daha para koyup ssd alsam hdd'den daha iyi olur, ddeğil mi?

R9 270/GTX 760, 4 gb 1600 Mhz CL9 bellek, ASUS M5A97 anakart, Corsair Carbide 200R 550W kasa ve 1TB/500 GB bir HDD sana yeterli olur. SSD 2500+ bütçeli sistemlerde kullanılmalıdır...

@Mr.Dante 1.477 Tl Ekonomik bir sistem topladım onu almaya karar verdim sana parçaları yazıyım mı ? İstediğin oyunları açar sorunsuz.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı