1500 TL sistem

Butman

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 1500 - 1800 tl arası sistem tavsiyesi verir misiniz ? Piyasadaki oyunları oynyabileceğim maksimum performans alabileceğim bir sistem önerir misiniz ? Monitör klavye var sadece kasa lazım önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış Bilgilendirme
1800 TL bütçeyle piyasada ki tüm oyunları oynamanız imkansız.

1800 TL bütçe ile oyunları ancak 720p'de ve medium ayarlarda oynayabilirsiniz. Buyurun :
şkkn.png

Merhaba arkadaşlar 1500 - 1800 tl arası sistem tavsiyesi verir misiniz ? Piyasadaki oyunları oynyabileceğim maksimum performans alabileceğim bir sistem önerir misiniz ? Monitör klavye var sadece kasa lazım önerilerinizi bekliyorum iyi forumlar.
Hocam 1500 TL alacağınız sistem size istediğiniz performansı vermeyecektir. Onun için 1500 TL alınabilecek en iyi seçenek PS4 veya Xbox One'dır.

Son düzenleyen: Moderatör:
1800 TL bütçeyle piyasada ki tüm oyunları oynamanız imkansız.
Ben zaten oynamak istediğimi belirttim hepsini ultra duzeyde istemiyorum oyunu bana oynatsın yeter
1800 TL bütçe ile oyunları ancak 720p'de ve medium ayarlarda oynayabilirsiniz. Buyurun :
Eki Görüntüle 78348

Peki yayın açabilir miyim buradaki sistemlerle?

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı