1500 TL Telefon Önerileri

Bay Hiçkimse

Kilopat
Yer
İstanbul / Sancaktepe
Arkadaşlar belirttiğim bütçeyi aşmayacak telefon önerebilir misiniz? Bütçe 50 TL kadar esneyebilir aklımda ( Mi A2 ) siz ne önerirsiniz o bütçe içerisinde? Fazla oyun oynayan birisi değilim önerilerinizi de buna göre yaparsanız sevinirim, teşekkürler

Redmi Note 7, Huawei P Smart 2019, General Mobile 9 Pro öneririm. Biraz araştırıp almanız sizin için daha iyi olur. Benim de pek bilgim yok. Sadece iyi olduklarını duydum.

kardeşim gm yeni model çıkardı gm 9 pro. istediğin bütçede tam. ve fiyatının çok çok üstünü veriyor. kamerası çok iyi. 4 gb ram i var. batarya ömrü uzun. araştırıp bakarsan zaten görürsün gerçekten sağlam bir telefon.

kardeşim gm yeni model çıkardı gm 9 pro. istediğin bütçede tam. ve fiyatının çok çok üstünü veriyor. kamerası çok iyi. 4 gb ram i var. batarya ömrü uzun. araştırıp bakarsan zaten görürsün gerçekten sağlam bir telefon.
katılıyorum gm 9 pro kullanıyorum ve performans olarak beklediğimden çok daha iyi çıktı. öneririm.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı