1500-2000 TL Arası Telefon Önerileri

TheTurk

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar benim yaklaşık olarak 2000 TL bütçem var. Kafamda Samsung Galaxy S6 vardı fakat Vatan Bilgisayar'daki eleman Reeder P10S'i çok övdü sizce hangisi daha iyidir? Ben uzun süredir Samsun Galaxy S3 mini kullanıcısıyım ve kasma donmalardan çok şikayetçi bi adamım ve telefonu aktif olarak kullanırım sizinde önereceğiniz bu fiyat aralığında telefon var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Samsung Galaxy Note 4, neden diye sorarsan.
Amiral gemisi, kaliteli bir telefon. Sağlam bir telefon, büyük ihtimalle hiç teknik servise gitmeyecek.
Ayrıca bataryasını kendin değiştirebildiğin için yine teknik servise gitmeyecek.
Samsungun Teknik Servisiyle problem yaşadım, 4 ay tüketici hakem heyetiyle uğraşmış bir insan olarak sana tavsiyem budur. Bir problem olduğun zaman T.H.H. 6 ay içinde kararını veriyor, geçici bir süreliğine de olsa sen mağdur oluyorsun. Samsung alırsan S ve Note serisi hariç almamak gerek.

Samsung Galaxy Note 4, neden diye sorarsan.
Amiral gemisi, kaliteli bir telefon. Sağlam bir telefon, büyük ihtimalle hiç teknik servise gitmeyecek.
Ayrıca bataryasını kendin değiştirebildiğin için yine teknik servise gitmeyecek.
Samsungun Teknik Servisiyle problem yaşadım, 4 ay tüketici hakem heyetiyle uğraşmış bir insan olarak sana tavsiyem budur. Bir problem olduğun zaman T.H.H. 6 ay içinde kararını veriyor, geçici bir süreliğine de olsa sen mağdur oluyorsun. Samsung alırsan S ve Note serisi hariç almamak gerek.
3 kuşak önceki amiral gemisi, güncel değil.

3 kuşak önceki amiral gemisi, güncel değil.

Hayır üç değil, şuan Galaxy Note 7 güncel. Note 7'ler kendi kendine patlıyor, Note 6 yok.
Note 7, Note 5, Note 4. Yani iki model önceki amiral gemisi.

Android güncellemeleri alacak bir model, Note serisi uzun süre güncel kalan bir seridir.
Neden Note 5 değil derseniz de batarya değişimi için teknik servise yolu düşmesin diye. Ürün teknik servise gider, efendim telefonunuzda sıvı teması var 1500 TL masrafı var diye SMS gelmesin sonra. Ben telefonu sağlam gönderdim, ekranı kırık geri geldi. Yetkili teknik servise göndermiştim.

iPhone SE alınabilir tabii, kalitesi tartışılmaz. Ama ben madem Türkiye şartlarında bir telefona 1500-2000 lira para vereceğim. Büyük ekranı olsun ki daha verimli kullanabileyim. 4 inç ekranda video izlemekle 5.5 inç Super AMOLED ekranda aynı fiyata video izlemek çok farklı.

Lütfen çıkış tarihi 2014 olan bir cihazı önermeyin. 2000 TL Bütçe ile LG G5 alınabilir.

LG telefonlarında çok sorunlar çıktı; ekran sararması, telefonun aşırı ısınması ve buna bağlı olarak parlaklık kısılması gibi. LG G4'te bile ısınma problemi devam etti. LG G5 hakkında pek bilgim yok, eğer satın almayı düşünürseniz bir araştırın derim. @TheTurk

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı