1500 TL Telefon Önerisi

Bana kalırsa hiçbir telefon 4 sene götürmez. Ki ülkemiz de ki telefon değiştirme sıklığına baktığımız zaman da 10 ay olduğunu söyleyebilirim. Eğer ben kasarım 4 yıl idare ederim diyorsan X Compact en mantıklısı. Akıcı ve performans olarak en iyisi o. Ben olsam Zenfone 3 alırdım. Çünkü ses ve tasarım önemli benim için. 2 yıl kullanırım sonra başka bir modele geçerim mesela. İsteklerimiz farklı. Sen daha uzun ömürlü olsun dediğin için X Compact öneriyorum.
A5 2017'yi neden kimse önermiyor ?

Hayır XZ ile X Compact'ın benzerliği kameraya ekledikleri sensörleridir. X Compact Xperia X'in küçüğüdür.

Hayır XZ ile X Compact'ın benzerliği kameraya ekledikleri sensörleridir. X Compact Xperia X'in küçüğüdür.
Sen hangisini önerirsin kardeş ?

X compact boyutu ve tasarımdan dolayı kesinlikle almam. Sen olsan hangi telefonu alırdın ?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı