1500 TL telefon önerisi

Vintersaga

Hectopat
Herkese selamlar.

Telefon alma arefesindeyim ve 1500 TL bütçem var. Mevcut telefonum Asus Zenfone 5'in değişme zamanı geldi. Şimdi gelelim sıkıntılara :

Aradığım kriter olarak şunları söyleyebilirim:

1) Mevcut telefonum Asus olduğu için Asus marka düşünmüyorum, farklı arayüz deneyimi istiyorum.
2) İthalatçı garantili maalesef düşünmüyorum.
3) 32 GB olması tercihimdir çünkü 16 GB'ın maalesef pek geleceği yok.
4) Pil orta-yoğun kullanımda günü kesinlikle çıkartabilmeli.
5) Android 8 güncellemesini de alabilme ihtimalini de isterim.
6) Yazılım vs. kendimce geçerli sebeplerden dolayı Lenovo düşünmüyorum.

Şimdi gelelim benim adaylarıma:
1)Huawei P9 Lite 2017: Gayet hoş bir cihaz fakat 16 GB. Uygulamalarda SD Card'a taşıyamadığından yetersiz geliyor.
2)Sony Xperia X: Hos bir cihaz daha, işlemcisi iyi ve ROM 32 GB. Fakat video kaydında ciddi sorunlar var gibi, ısınma uyarısı veriyor diyorlar. Ve birde sizce artık eski bir cihaz mı? Geleceği nasıl sizce?
3)Samsung J7 Prime: Orta karar bir telefon, 16 GB olması üzüyor.

Ben sizlerin fikirlerini de beklerim ve adaylarım ve hakkında yazdıklarım için yorumlarınızı beklemekteyim. Çok kişiden iyi fikir çıkar düşüncesindeyim. Şimdiden teşekkürler..

Bende Anket Açmıştım Anket Şıklarına : Asus zenfone 3 laser , General Mobile GM Plus 5 Ve J7 Prime ekledim. 7 kişi j7 prime demiş diğer şıklarda sadece 1 oy vardı.

P9 Lite 2017 kullanıyorum alabilirsin, tavsiye ederim. Ayarlardan varsayılan hafızayı hafıza kartı olarak seçebiliyorsun kafan rahat olsun. 2 depolama alanını birleştirip, tek hafıza gibi kullandırtıyor. 128 tane uygulama yüklü telefonumda. :)
20272036_1753693611311507_1602733742_n.png

20206347_1753693624644839_930612286_n.png

Herkese selamlar.

Telefon alma arefesindeyim ve 1500 TL bütçem var. Mevcut telefonum Asus Zenfone 5'in değişme zamanı geldi. Şimdi gelelim sıkıntılara :

Aradığım kriter olarak şunları söyleyebilirim:

1) Mevcut telefonum Asus olduğu için Asus marka düşünmüyorum, farklı arayüz deneyimi istiyorum.
2) İthalatçı garantili maalesef düşünmüyorum.
3) 32 GB olması tercihimdir çünkü 16 GB'ın maalesef pek geleceği yok.
4) Pil orta-yoğun kullanımda günü kesinlikle çıkartabilmeli.
5) Android 8 güncellemesini de alabilme ihtimalini de isterim.
6) Yazılım vs. kendimce geçerli sebeplerden dolayı Lenovo düşünmüyorum.

Şimdi gelelim benim adaylarıma:
1)Huawei P9 Lite 2017: Gayet hoş bir cihaz fakat 16 GB. Uygulamalarda SD Card'a taşıyamadığından yetersiz geliyor.
2)Sony Xperia X: Hos bir cihaz daha, işlemcisi iyi ve ROM 32 GB. Fakat video kaydında ciddi sorunlar var gibi, ısınma uyarısı veriyor diyorlar. Ve birde sizce artık eski bir cihaz mı? Geleceği nasıl sizce?
3)Samsung J7 Prime: Orta karar bir telefon, 16 GB olması üzüyor.

Ben sizlerin fikirlerini de beklerim ve adaylarım ve hakkında yazdıklarım için yorumlarınızı beklemekteyim. Çok kişiden iyi fikir çıkar düşüncesindeyim. Şimdiden teşekkürler..

P9'da yamulma sikintisi var telefon gercekten yamuluyor. J7 kendim kullandifim icin biliyorum butun J serisinde hafiza sıkıntısı var 32 GB alsan da telefon kendini dolduruyor. Bosuna J alma ben sana LG oneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
P9'da yamulma sikintisi var telefon gercekten yamuluyor. J7 kendim kullandifim icin biliyorum butun J serisinde hafiza sıkıntısı var 32 GB alsan da telefon kendini dolduruyor. Bosuna J alma ben sana LG oneririm.
Bakın bu foruma gelip insanları yanlış yönlendirmeyin, pişman etmeyin Huawei P9 bahsedilen cihaz değil bahsedilen cihaz P9 Lite 2017, LG kronik sorunlardan geçilmiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı