1500 TL Telefon önerisi

Redmi 5 Plus kamera olarak iyi değil. Sony X, P9, C7 serisi, Mi Note 3 kamera olarak başarılı modeller bu fiyat aralığında.

Zenfone 3 bu fiyat aralığında bir telefon değil daha pahalı bir model.

Saçmalayın, kendin kullanıyorsun diye telefonu göklere çıkarma, dediğin şeyin hiçbir mantıklı açıklaması yok, fiyatına göre idare edebilecek bir kameraya sahip ama orta üst ve üst seviye modeller kamera konusunda yarışamaz. Ayrıca P9 Lite 2017 1400-500 TL fiyatına değil nette 1000 TL fiyatına bulunuyor.
Ben telefonu aldığımda 1500 TL idi, ayrıca Huawei bizim değil öyle olsaydı överdim kullanmadığınız için bilemezsiniz, kamerası orta ve üst segment telefonlara yarışabilecek durumda bilip bilmeden konuşmazsanız iyi olur. Ayrıca dikkatli bakarsanız telefonunu 1400-1500 TL arasında gezdiğini rahatça görebilirsiniz sizin baktığınız indirimli fiyatlardır.
P9 lite 2017 Hepsiburada'da 1030 TL'ye satılıyor. 1500 TL'ye eğer büyük telefon seviliyorsa C7 Pro alınabilir.
İndirimli fiyatı 1000 TL olduğu doğrudur. Ben 1500 TL'ye aldığımdan öyle yazdım.
Eğer siz 1500 TL'ye aldıysanız kusura bakmayın fakat kazık yemişsiniz. İndirimli fiyatı değil, normal fiyatı 1000 TL civarında. İndirimler ile 950 TL'ye kadar düşebiliyor.
Bu da linki:
Huawei P9 Lite 2017 Fiyatları & P9 Lite 2017 Özellikleri
Ayrıca siz nasıl oluyorda P9 Lite 2017'nin kamerasını üst segment telefonlarla aynı seviyede görebiliyorsunuz? Kamerası fena olmayan bir telefon fakat bir amiral gemisi kadar değil. Hiç üst segment telefon kamerasını deneyimlediniz mi ki bu yorumu yapabiliyorsunuz?

Eğer siz 1500 TL'ye aldıysanız kusura bakmayın fakat kazık yemişsiniz. İndirimli fiyatı değil, normal fiyatı 1000 TL civarında. İndirimler ile 950 TL'ye kadar düşebiliyor.
Bu da linki:
Ayrıca siz nasıl oluyorda P9 Lite 2017'nin kamerasını üst segment telefonlarla aynı seviyede görebiliyorsunuz? Kamerası fena olmayan bir telefon fakat bir amiral gemisi kadar değil. Hiç üst segment telefon kamerasını deneyimlediniz mi ki bu yorumu yapabiliyorsunuz?
Efendim öncelikle kazık yemedim ilk çıktığında aldım her telefon değer kaybeder bunu düşmemebiz çok garip.İkincisi ben o yılın yani 2017 yılının üst segment telefonlarını kast ettim tabikide s9+ vb telefonlarla karşılaştıramam umarım derdimi anlatabilmişimdir.
Merhabalar
Kamerasına önem verdiğiniz 1500 TL lik telefon bir telefon arıyorsanız benim de şu anda kullandığım Huawei p9 lite 2017 modelini önermek istiyorum, fiyatı 1400-1500 TL arasında olup kamerası üst segment telefonlarla yarışır bir performans sunuyor. İstediğiniz gibi oyun da oynayabilirsiniz kasma sorunu yok. Belki hafızası size sıkıntı yaratabilir 16GB lik bir hafızası var ama isterseniz 25GB a kadar sd kart desteği sunmakta.

İyi günler dilerim.
Bir şey eklemeyi unutmuşum 2017 yılının üst segment telefonlarının kamerasıyla yarışabilir çok fazla sebesiz yere mevzu açıldı kusuruma bakmayın. Bide hala ısrar edenler arkadaşlar bu telefon 2017 yılında yanlış hatırlamıyorsam şubat ya da mart gibi tanıtıldı ve ben telefonu Nisan ayının başlarında 1500 tl ye satın aldım üzerinden tam 1 yıl geçti, bildiğiniz üzere telefonlar yeni modeller çıktığında değer kaybeder sizi hala kazık yemişsin bu telefon 1000 tl demenizi anlamıyorum eğer şimdi 1500 tl ye alsaydım kazık yerdim biraz düşünürseniz sevinirim.
İyi günler dilerim.

Son düzenleme:
Bu da linki:
Efendim öncelikle kazık yemedim ilk çıktığında aldım her telefon değer kaybeder bunu düşmemebiz çok garip.İkincisi ben o yılın yani 2017 yılının üst segment telefonlarını kast ettim tabikide s9+ vb telefonlarla karşılaştıramam umarım derdimi anlatabilmişimdir.
Merhabalar
Kamerasına önem verdiğiniz 1500 TL lik telefon bir telefon arıyorsanız benim de şu anda kullandığım Huawei p9 lite 2017 modelini önermek istiyorum, fiyatı 1400-1500 TL arasında olup kamerası üst segment telefonlarla yarışır bir performans sunuyor. İstediğiniz gibi oyun da oynayabilirsiniz kasma sorunu yok. Belki hafızası size sıkıntı yaratabilir 16GB lik bir hafızası var ama isterseniz 25GB a kadar sd kart desteği sunmakta.

İyi günler dilerim.
Bir şey eklemeyi unutmuşum 2017 yılının üst segment telefonlarının kamerasıyla yarışabilir çok fazla sebesiz yere mevzu açıldı kusuruma bakmayın. Bide hala ısrar edenler arkadaşlar bu telefon 2017 yılında yanlış hatırlamıyorsam şubat ya da mart gibi tanıtıldı ve ben telefonu Nisan ayının başlarında 1500 tl ye satın aldım üzerinden tam 1 yıl geçti, bildiğiniz üzere telefonlar yeni modeller çıktığında değer kaybeder sizi hala kazık yemişsin bu telefon 1000 tl demenizi anlamıyorum eğer şimdi 1500 tl ye alsaydım kazık yerdim biraz düşünürseniz sevinirim.
İyi günler dilerim.
Öncelikle siz 2017'nin amiral gemileriyle demişsiniz bırakın P9 Lite 2017'nin kamerası S7 ile bile kapışamaz. Mi 6'da yanlış hatırlamıyorsam 2017 Nisan'da tanıtıldı onun kamerası da P9 Lite'den üstün.
Bu arada P9 Lite 2017 ilk çıktığında 1300 TL idi. [emoji6]

Yanlış Bilgilendirme
Beye
Öncelikle siz 2017'nin amiral gemileriyle demişsiniz bırakın P9 Lite 2017'nin kamerası S7 ile bile kapışamaz. Mi 6'da yanlış hatırlamıyorsam 2017 Nisan'da tanıtıldı onun kamerası da P9 Lite'den üstün.
Siz Huawei p9 lite 2017 kullandınız mı? Bir de amiral gemisi demedim üst segment dedim amiral gemilerine lafım yok. Ayrıca efendim eğer inanmıyorsanız aşığada bıraktığım linkten fiyatın 1400 TL olduğunu görebilirsiniz.
Huawei P9 Lite (2017) Özellikleri ve Fiyatı
Ha bu arada S7 nin kamersından daha iyi bizzat test etmiştik 🙂 Mi6 hakkında bir yorum yapmıyorum çünkü hiç görmedim.
(Bu konuda burada kapanırsa iyi olacak çünkü sizin bir Huawei düşmanlığınız varmış gibi yorumlar yapıyorsunuz ve bazı bilgileriniz sadece duyum.)☺️

Son düzenleme:
S7 modelinin kamerasından nasıl daha iyi olur P9 Lite 2017? Yine saçma sapan yalanlar atmayın, sırf ürününü büyütmek, övmek için kendinizi rezil duruma düşürmeyin. Kimsenin Huawei düşmanlığı yok, ancak senin yaptığın yorumlar yanlış bilgilendirmedir. P9 Lite 2017 modeli kamera olarak rakibi J7 Prime modelidir, kamerasını S7 ile bir tutmak akıl tutulmasıdır. S5 bile kat kat arka kamerada P9 Lite 2017 modelinden daha iyidir.

S7 modelinin kamerasından nasıl daha iyi olur P9 Lite 2017? Yine saçma sapan yalanlar atmayın, sırf ürününü büyütmek, övmek için kendinizi rezil duruma düşürmeyin. Kimsenin Huawei düşmanlığı yok, ancak senin yaptığın yorumlar yanlış bilgilendirmedir. P9 Lite 2017 modeli kamera olarak rakibi J7 Prime modelidir, kamerasını S7 ile bir tutmak akıl tutulmasıdır. S5 bile kat kat arka kamerada P9 Lite 2017 modelinden daha iyidir.
Beye
Siz Huawei p9 lite 2017 kullandınız mı? Bir de amiral gemisi demedim üst segment dedim amiral gemilerine lafım yok. Ayrıca efendim eğer inanmıyorsanız aşığada bıraktığım linkten fiyatın 1400 TL olduğunu görebilirsiniz.
Huawei P9 Lite (2017) Özellikleri ve Fiyatı
Ha bu arada S7 nin kamersından daha iyi bizzat test etmiştik [emoji846] Mi6 hakkında bir yorum yapmıyorum çünkü hiç görmedim.
(Bu konuda burada kapanırsa iyi olacak çünkü sizin bir Huawei düşmanlığınız varmış gibi yorumlar yapıyorsunuz ve bazı bilgileriniz sadece duyum.)[emoji5]
@BERWAR hocam benim yerime gereken açıklamayı yapmış bu konu burda kapanabilir.

Yemin ediyorum uğraşılacak adam değilsin hayatta başarılar dostum.
@BERWAR hocam benim yerime gereken açıklamayı yapmış bu konu burda kapanabilir.
Kapansın artık sana da hayatta başarılar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı