1500 TL telefon tavsiyesi

• Konuyu başlatan Oghun
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 969
Anladım hocam. Bu cihaz ileride sıkıntı çıkarır mı? Yani IMEI veya kronik sorun olarak? Bu arada bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Hayır hocam çıkartmaz.
Belli durumlarda (sıfırlanma, parça değişimi vb.) legal olmayan bir yolla atıldığı için IMEI silinebiliyor ama detayını bilmiyorum.

Zor bir işlem değil zaten, telefoncular 20-30dk içinde atabiliyor yeniden IMEI.

Hayır hocam çıkartmaz.
Belli durumlarda (sıfırlanma, parça değişimi vb.) Legal olmayan bir yolla atıldığı için IMEI silinebiliyor ama detayını bilmiyorum.

Zor bir işlem değil zaten, telefoncular 20-30dk içinde atabiliyor yeniden IMEI.

Peki yasa dışı olduğu için sıkıntı çıkar mı? Hep Vatan gibi yerden aldık. IMEI sıkıntı çıkarırsa hiç bulaşmıyacağım.
Hocam biraz araştırdım Redmi 9T güncellersem IMEI patlarmış. Peki IMEI patlarsa tekrar attırma ne kadar?

Peki yasa dışı olduğu için sıkıntı çıkar mı? Hep Vatan gibi yerden aldık. IMEI sıkıntı çıkarırsa hiç bulaşmıyacağım.
Hocam biraz araştırdım Redmi 9T güncellersem IMEI patlarmış. Peki IMEI patlarsa tekrar attırma ne kadar?

Bildiğim kadarıyla 30-50 TL gibi bir fiyatı var.

Yasa dışı, cezası var sözde.
Ne internet ne normal hayatımda ceza alanı, yakalananı görmedim.
Devletinde umursadığı yok gibi bir şey, kimse takmıyor şikayet edilse bile.

Fakat garanti bir şey olmaz diyemem, çünkü bir gün gelir hepsi için önlem alırlar sıkılaştırırlar vb. bilemem.

Bildiğim kadarıyla 30-50 TL gibi bir fiyatı var.

Yasa dışı, cezası var sözde.
Ne internet ne normal hayatımda ceza alanı, yakalananı görmedim.
Devletinde umursadığı yok gibi bir şey, kimse takmıyor şikayet edilse bile.

Fakat garanti bir şey olmaz diyemem, çünkü bir gün gelir hepsi için önlem alırlar sıkılaştırırlar vb. bilemem.

Yani yiyorsa al diyosun. Bende bu saatten sonra başım ağrısın istemiyorum. Peki 1500 civarı ne alabilirim?

Geri
Yukarı