Burak Utku Genç

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhabalar,

Ben internet üzerinden PC toplamak istiyorum bildiğim kadarıyla daha ucuza mâl oluyor. Ama hangi site güvenlidir veya değildir açıkcası hiç bilmiyorum. Kredi kartı bulunmadığı için kapıda ödeme gerçekleştirebilirim. Diyelim ki ürün geldi istediğim gibi her şey tamam ödemeyi kapıda yapacağım için önce ürüne bakıp sonra parayı verme şansım var mı veya iade ederken sıkıntı yaşar mıyım? Bu tür şeylerden çok anlamam.

Lütfen yardımcı olun. 1500 TL bütçem var oyun ve video çekme odaklı olursa çok çok çok sevinirim. O kadar da zengin insanlar değiliz bütcemiz bu önerdiğiniz sistemler olursa şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci : AMD Athlon II X4 860K 3.7GHz 4MB 28nm FM2
Anakart : MSI A68HM-E33 DDR3 2133MHZ VGA FM2+
Ram : HI-LEVEL 8GB 1600MHz DDR3 Soğutuculu HLV-PC12800D3/8G
Ekran Kartı : ASUS DUAL-RX 460-O2G 2GB 128Bit GDDR5
Hard Disk : Toshiba 3.5 500GB 7200Rpm 32Mb Sata 3 DT01ACA050
Kasa : Aerocool AE-GT-500 Black Edition 500W Siyah

Toplam: 1650 TL

Son düzenleyen: Moderatör:

Toplanan Site: Laptop, Gaming Notebook, Toplama Pc, Oem Parçalar | Ebrar Bilgisayar
Nasıl Toplarım?: Otomatik olarak siteden parçaların adını seçerek alabilirsiniz.
Ufak Bir Not: Parayı fazla aştığı için SSD ekleyemedim bu şekilde bile para fazla olduğu için kusura bakmayın alırsanız hayırlı olsun. ;)
Sistem güzel fakat AMD işlemci olduğu için bu bütçeye ekran kartı almaya gerek yok. Sonuçta apu içinde gömülü ekran kartı var. Sonradan 1 yıl sonra felan yetersiz kalırsa ekran kartı takviyesi yapabilir ve ucuza sistem toplamak için sinerji veya teknobiyotik öneririm.

Sistem güzel fakat AMD işlemci olduğu için bu bütçeye ekran kartı almaya gerek yok. Sonuçta apu içinde gömülü ekran kartı var. Sonradan 1 yıl sonra felan yetersiz kalırsa ekran kartı takviyesi yapabilir ve ucuza sistem toplamak için sinerji veya teknobiyotik öneririm.
Dostum bildiğim kadarıyla athlon da gömülü kart yok :)

Hocam sistem APU değil.

Ve RX460 APU'ya bin basar. Bilginiz yoksa yanlış bilgilendirmeyin.

Toplanan Site: Laptop, Gaming Notebook, Toplama Pc, Oem Parçalar | Ebrar Bilgisayar
Nasıl Toplarım?: Otomatik olarak siteden parçaların adını seçerek alabilirsiniz.
Ufak Bir Not: Parayı fazla aştığı için SSD ekleyemedim bu şekilde bile para fazla olduğu için kusura bakmayın alırsanız hayırlı olsun. ;)
Ebrar bilgisayar sitede yasak. Hemen kaldırın yoksa uyarı alırsınız. Ve artık G4560 çıktı. X4 860K önermiyoruz.

@GooDLucK Hocam bir teşekkür etseydiniz yani beğenseydiniz :)

Hocam sistem APU değil.

Ebrar bilgisayar sitede yasak. Hemen kaldırın yoksa uyarı alırsınız. Ve artık G4560 çıktı. X4 860K önermiyoruz.

@Silinen üye Hocam bir teşekkür etseydiniz yani beğenseydiniz :)
Özür dilerim AMD yi görünce apu zannettim pardon :(

Hocam sistem APU değil.

@Silinen üye Hocam bir teşekkür etseydiniz yani beğenseydiniz :)
Teşekkürler kardeşim :D

Beni izleyip likelarsaniz sevinirim 30 like gelmek istiyorum prensip meselesi :D

Beni izleyip likelarsaniz sevinirim 30 like gelmek istiyorum prensip meselesi :D
Bakarız. Şunları uygularsan 30 beğenini seve seve atarım :
-İnsanlara doğru bilgi verirseniz.
-Foruma ve kurallara saygılı olursanız.
-Bu forumdam zevk alarak insanlar yardım ederseniz.
Ben bunları 2 aylık forum imtihanımda
çözdüm ;)

Tabii bu üye olma sürem :D 2 yıldır takip ediyorum Technopat'ı. Bazen mola vererek bazen aralıksız izleyerek.

Neyse tarih dersi vermeyelim :)

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı