Vatan Bilgisayar PC toplama

Bütçe
16500

ettzel1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Bir tanıdığım için sadece Vatan Bilgisayar'dan olmak koşuluyla PC toplamak istiyoruz. Bütçemiz 16500 TL. PC toplama sihirbazı tam çalışmadığı için bir türlü toplayamadım, bende hazır sistemlere yöneldim. Bu fiyat aralığında çoğu firma daha iyi ekran kartı ve anakart sunuyor farkındayım ancak kredi sebebiyle böyle uygun oluyor. VTNASUS 12400F-RTX3050-OC-KS / 136282 bu sistem nasıldır, sadece oyun oynamak için istiyor. Render vs yapılmayacak. Tavsiyeleriniz varsa onlara da bakabilirim. Teşekkür ederim.

Merhaba arkadaşlar,
Bir tanıdığım için sadece Vatan Bilgisayar'dan olmak koşuluyla PC toplamak istiyoruz. Bütçemiz 16500 TL. PC toplama sihirbazı tam çalışmadığı için bir türlü toplayamadım, bende hazır sistemlere yöneldim. Bu fiyat aralığında çoğu firma daha iyi ekran kartı ve anakart sunuyor farkındayım ancak kredi sebebiyle böyle uygun oluyor. VTNASUS 12400F-RTX3050-OC-KS / 136282 bu sistem nasıldır, sadece oyun oynamak için istiyor. Render vs yapılmayacak. Tavsiyeleriniz varsa onlara da bakabilirim. Teşekkür ederim.
Alınmaz.

Cevaplar için teşekkür ederim, 16500 civarında sistem tavsiyeleriniz var mı firma fark etmeksizin.

Hocam normalde ne attığınız sistem ne de bu sistem bu fiyata alınmaz ancak anladığım kadarı ile Vatan bilgisayardan alışveriş kredisi ile alışveriş yapacaksınız. https://www.hepsiburada.com/ef-drag...ntent=c&utm_term=k&wt_pc=akakce.c.k.pc&v=1.37
Bu sistemi de kredi ile alabilirsiniz. Kötünün iyisi diyebiliriz. Dediğim gibi normalde fiyatlarını hak etmeyen sistemler kesinlikle kredi zorunluluğu olmasa eğer ULTIMA-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bu sistem gerçekten iyi bit sistem. Daha kaliteli bir kasa, PSU ve anakart isterseniz de MANTIS-6700XT / AMD Ryzen 5 5600 / ASUS Radeon RX 6700 XT DUAL 12GB OC / 16GB RAM / 500 GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR bunu alabilirsiniz.

Geri
Yukarı