1500 TL Wireless mouse önerisi

Bütçe
1500

Sirwista

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba.
Şu an kullandığım mouse SteelSeries Rival300s. Sağ tıkı bozulduğu için, Honor magicbook 14 laptopum olduğu için kabloyla vs. uğraşmak istemiyorum.
Bu nedenle Wireless mouse alacağım. Her türden oyun oynuyorum ama her gün veya sıklıkla değil, aynı zamanda iş ve okul için de kullanacağım.
Laptop gri renkte olduğu için yanına oturacak şık, kampanyalı veya özellikleri ile bütçe skalası içinde diğerlerinden üstün önerilerini bekliyorum.

Elim bayağı büyük ve iri. Tutuşum standart tutuş ve kavramalı.

Bütçem maksimum 1500 TL.

Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
SteelSeries Rival 3.
Sizden hiç beklemediğim bir öneri oldu alınmaz.

Birazçık çıkarsan bunu öneririm. Yoksa arkadaşın attığını al.

Sizden hiç beklemediğim bir öneri oldu alınmaz.

Birazçık çıkarsan bunu öneririm. Yoksa arkadaşın attığını al.

Bu mouse 1300 TL'ydi iki gün önce. Pro modeli 1600 TL'ydi. Zamlanmış.

Rival 3 için kablosuz modeli iyi değil sorunlu. Kablolusunu al desem kablolusu ile HyperX PulseFire Haste aynı fiyat PulseFire daha mantıklı.

Ürün an itibariyle geldi. Çok memnun kaldım. Gayet hafif ve rahat. Çok teşekkür ederim önerdiğiniz için. 120 saatlik büyük versiyonunu aldım. İndirim olursa dongle alıp 4000 hz kısmını da denemek istiyorum. Gerçekten çin den beklemediğim bir kalite oldu.
Bende kullanıyorum gayet güzel mouse.
Hayırlı olsun size de 😀

Ürün an itibariyle geldi. Çok memnun kaldım. Gayet hafif ve rahat. Çok teşekkür ederim önerdiğiniz için. 120 saatlik büyük versiyonunu aldım. İndirim olursa dongle alıp 4000 hz kısmını da denemek istiyorum. Gerçekten çin den beklemediğim bir kalite oldu.
Bende kullanıyorum gayet güzel mouse.
Hayırlı olsun size de 😀
Ben de aynı fareden sipariş verdim. Malzeme kalitesi dokusu vb. nasıl hissettiriyor ve kargoya verildikten kaç gün sonra elinizde oldu ?

Yeni konular

Geri
Yukarı