1500 TL Xbox Series S için monitör önerisi

Bütçe
1500+

kenan360

Decapat
Arkadaşlar yakın zamanda Xbox Series S alacağım ve almadan önce her şeyimi hazır tutmak istiyorum, konsol geldiğinde uğraşmayayım. Şimdi benim bütçem, aslında monitör için ayırdığım bütçe 1500TL tabii ki daha da ucuza varsa linkini atarsınız, benim isteklerim monitörde gecikme olmasın, bazı oyunlar 120FPS çalışıyormuş, mümkünse varsa bu fiyata 144 Hz, 2K olması (tabii varsa). Evet isteklerim bunlar, 1500'ün üstüne çıkar mıyım bilmiyorum siz yine de 1500TL de bulabilirseniz linkini atın, ha istediklerimi tam karşılayan güzel monitör varsa abartmadan biraz daha üstüne çıkarım.

Arkadaşlar yakın zamanda Xbox Series S alacağım ve almadan önce her şeyimi hazır tutmak istiyorum, konsol geldiğinde uğraşmayayım. Şimdi benim bütçem, aslında monitör için ayırdığım bütçe 1500TL tabii ki daha da ucuza varsa linkini atarsınız, benim isteklerim monitörde gecikme olmasın, bazı oyunlar 120FPS çalışıyormuş, mümkünse varsa bu fiyata 144 Hz, 2K olması (tabii varsa). Evet isteklerim bunlar, 1500'ün üstüne çıkar mıyım bilmiyorum siz yine de 1500TL de bulabilirseniz linkini atın, ha istediklerimi tam karşılayan güzel monitör varsa abartmadan biraz daha üstüne çıkarım.

1500 TL'ye 144Hz 2K bulamazsınız hocam. 2K'ya gerek de yok zaten. Series S evet güçlü ama o kadar da değil oyunları 2K açarsanız ciddi FPS düşüşü olur.

1500₺ bandında 144Hz 1080p 24' monitör bulunuyor. Önceden en uygun Casper satıyordu 2K o bile kalmadı.

Hocam monitör tavsiye etmiyeceğim 1500 TL bandında düzgün monitör bilmiyorum çünkü ancak daha önce Series S kullanmış biri olarak alacağın monitörde kesinlikle hoparlör olmasına dikkat et sürekli kulaklık kullanmak istemeyebilirsin çünkü büyük kolaylık oluyor VG249Q ile kullandım Series S'i hoparlörü olması benim için bayağı iyi oldu.

1500 TL'ye 144Hz 2K bulamazsınız hocam.

Bulamıyacağımı biliyorum hocam maalesef, bir umut belki diye belirttim 😔
Monitörde kesinlikle hoparlör olmasına dikkat et.

Hocam bunu hiç düşünmemiştim, harbi hoparlör isterim bende ama hiç böyle düşünmedim araştırırken hoparlörüde dikkate alacağım.
Bu monitör nasıldır sizce?

Son düzenleme:
Bulamıyacağımı biliyorum hocam maalesef, bir umut belki diye belirttim 😔

Hocam bunu hiç düşünmemiştim, harbi hoparlör isterim bende ama hiç böyle düşünmedim araştırırken hoparlörüde dikkate alacağım.
Bu monitör nasıldır sizce?

Alınabilir hocam inceleme videolarını izleyin ama çerçevesinden ötürü ben tercih etmezdim çok kalın duruyor.

Çerçevesinden ötürü ben tercih etmezdim çok kalın duruyor.

Çoğu kişi bunu belirtmiş bundan rahatsızmış, bir de TN panelmi neymiş doğrumu yazdım bilmiyorum, tam ortadan bakmazsan renkler kötü gözüküyormuş, ama bu hoşuma gitti sanırım bundan alacağım.
Evet sanırım bu monitörden alacağım.
Teşekkürler.

Geri
Yukarı