1500 TL'ye Alınacak G3258 ve GTX 750 Ti Sistem

Dnzkyrn

Hectopat
Daha fazla  
İlk önce başlık çok iddialı olduysa özür dilerim. Problemimiz şu, arkadaşımın bütçesi pek iyi değil fakat kandırılmaya müsait. Neyse hocam bu arkadaşa annesinin bu işten çok iyi anlayan biri olarak eski arkadaşı PC toplayacakmış ben ona hesaplı 1500 TL'ye güzel bir kasa hazırlamıştım fakat bana bu olayı anlattı parçaları gösterdiğinde cidden komikti. Ati radeon HD 3450 kart önermiş arkadaşım. Akıl var mantık var ya Ati zaten AMD'nin eski ismi değil midir? Şimdi arkadaşımı uyardım fakat annesini ikna etmemiz gerekiyor yaşım 15 pek güveneceğini sanmıyorum benchmark sonuçları göstersem anlayacak biri olduğunu sanmıyorum akşam onlara gideceğim tüm sistemi gösterecekler her şey daha bitmiş değil.

Ama arkadaşım yeni nesil oyunları high ve normalde 1080p'de oynamak istiyor o kartla olmayacağı da benim bilgim dahilinde kesinlikle imkansız. Ne yapmalıyım yardım ederseniz çok teşekkür ederim. Aşağıda yaptığım sistemi de attım ssd sonradan ekleyeceğini arkadaşıma ilettim zaten depolama alanı olarak ona çok rahat yetecektir. 500gb akşam bu sistemi
götüreceğim ve anlatacağım benchmark sonuçlarını anlatacağım sizce nasıl bir yol izlemem gerekir? Yorumlarınız için teşekkür ederim.

g
63ppx9E.png

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 3450'yi nereden alacakmış :D Piyasada HD 7000 serisi bile zor bulunuyor. Otur anlat, HD 3000 serisi 2007'de çıktı artık üretilmiyor de. Muhtemelen kendi kullandığı 2. El parçayı sisteme takacaklar diyebilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
sanırım bu videoyu göstersem ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki oyun testlerini gösterirsem yeterli olucaktır

"Ama arkadaşım yeni nesil oyunları high ve normalde 1080p'de oynamak istiyor" Hocam açıkcası ben bu cümleyi okuduktan sonra üstteki Battlefield videosunun bir anlamı kalmıyor. Sizin topladığınız sistem gayet yeterli ve bu cümlenin hakkını verir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı