1500 TL'ye GTX 750 Ti sistem

Bahadır B

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar bir sistem var arkadaşım satıyor ve 1500 TL istiyor. Bende PC alacaktım ve özellikleri şöyle sizce değer mi almalı mıyım ?

Donanım;

İntel i3 (6.nesil) 6100 işlemci
DDR5 ASUS B150m-k ana kart
G DDR4 ASUS Geforce GTX 750ti 2 GB (128 bit) ekran kartı
1 TB HDD
4 GB RAM
500 W power
DVD RW

Bu şekilde sistem sizce oyunlarda nasıl performans alırım? Bu fiyata nasıldır donanımsal olarak GTA 5'e falan iyi performasn alır mıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
1500 TL ' ye bu sistemi arkadaşından kesinlikle alma 1500 TL bundan daha iyisini toplarız. Ayrıca o ekran kartının esprisi kalmadı eskidi yani.

Peki hocam çok teşekkürler arkadaş 1300 e son fiyat olarak veriyor sizce almalı mıyım bu arada ekran kartı ve anakart garantileri daha devam ediyor.
Ve 240 tl lik VALX oyuncu kasası da varmış. 19.5 inç monitör ve klavye mousta veriyor. Sizce şuan nasıl?
Hocam 1300 é düştü fiyat ayrıca ekran kartı ve anakart 1 yıl+ garanti var
1500 TL ' ye bu sistemi arkadaşından kesinlikle alma 1500 TL bundan daha iyisini toplarız. Ayrıca o ekran kartının esprisi kalmadı eskidi yani.

Hocam lütfen yardımcı olun.

Son yazdığım bilgiler ışığında inceleme yaparmısınız.

Peki hocam çok teşekkürler arkadaş 1300 e son fiyat olarak veriyor sizce almalı mıyım bu arada ekran kartı ve anakart garantileri daha devam ediyor.
Ve 240 tl lik VALX oyuncu kasası da varmış. 19.5 inç monitör ve klavye mousta veriyor. Sizce şuan nasıl?
Hocam 1300 é düştü fiyat ayrıca ekran kartı ve anakart 1 yıl+ garanti var

Hocam lütfen yardımcı olun.

Ben 2.el taraftarı değilim açıkcası benim 1500 TL olsa sıfır sistem alırım. Arkadaşın sisteminin sıfırı sadace işlemci,anakart,bellek,ekran kartı 1300 TL ediyor ama sıfırı 2.eli değil.

Dediğim gibi 2.elde piyasasını ve donanımdan anlamıyorsanız önermiyorum.

Ben 2.el taraftarı değilim açıkcası benim 1500 TL olsa sıfır sistem alırım. Arkadaşın sisteminin sıfırı sadace işlemci,anakart,bellek,ekran kartı 1300 TL ediyor ama sıfırı 2.eli değil.

Dediğim gibi 2.elde piyasasını ve donanımdan anlamıyorsanız önermiyorum.
Hocam arkadaş pc yi daha 3 aylık parçalar yeni ona göre değerlendirin

1200 liradan fazla verilmez bu sisteme.
Peki hocam gta 5 yüklesek 50-60 fps de oynar mıyım sorun olurmu arkadaş çok rahat oynuyorum dedi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı