1500 TL'ye GTX 750 Ti sistem

Herşeyiyle mi 3 aylık mönitörü mouse si kasası. Birde sende mönitör mouse klavye falan var mı?
Hocam hersey yeni ekran kartı ve anakart 1,5 yıl garantili sadece işlemciyi bilmiyorum garanti durumunu VALX oyuncu kasası da yeniymis. Bendeki mouse klavye ve monitör eski arkadaş 19 inc philips monitör vercek

Hocam hersey yeni ekran kartı ve anakart 1,5 yıl garantili sadece işlemciyi bilmiyorum garanti durumunu VALX oyuncu kasası da yeniymis. Bendeki mouse klavye ve monitör eski arkadaş 19 inc philips monitör vercek
Al o zaman ne diyelim madem arkadaşın. O neden satıyormuş ki ?

Ama ben olsam almam nedenide donanım konusunda uzmanlığım yok yani bir parçaya bakıp kaç yıl ömrü var sorunu var mı bilemem o yüzden 2.el yönelenleri uyarıyoruz donanım olarak ve piyasa olarak bilginiz yoksa bu işe girmeyin.

Evet arkadaşlar bilgisayarımı 5-6 gündür toplamaya gayret ettik, sizlerin de yardımıyla.
Sonuç olarak 1800 sınırıyla başladığımız sistem 2100 TL'ye kadar çıktı fakat buna değdiğine umuyorum.
Sizden son isteğim sistemin son haliyle değerlendirmeniz ve tavsiyede bulunmanız.
NOT: Benim kafama sadece ekran kartı ve anakart takıldı, (ileride uyumluluk sorunu vs.. yaşamaktan) yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.

Sistem:

sistem3.jpg

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı