1500 TL'ye Buds 2 vs Buds FE vs Xiaomi kulaklık

bymfw4

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ekran Kartı: NVIDIA Geforce GTX 1650 Ti ---- İşlemci: AMD Ryzen 5 4600H ---- RAM: 16 GB ---- Kulaklık: Razer Blackshark V2 ---- Mouse: VXE Dragonfly R1 Pro ---- Gamepad: 8BitDo Ultimate 2.4G
Merhabalar. Arkadaşım yeni kulak içi kablosuz kulaklık bakıyor. 1500'e kadar bütçesi var. Direkt Buds FE düşündük ama telefonu Redmi 12 olduğu için hangi özelliklerini kullanamayız acaba, sıkıntı olur mu diye düşündük. 2 sorum var:

1: Arkadaşımın arkadaşı hiç kullanılmamış 0 Buds 2'yi 1400 civarına arkadaşa bırakırım diyor, arkadaşım 0 Buds FE alırsa da 900 - 1K civarına gelecek, Buds 2 mi Buds FE mi mantıklı, bence FE?

2: Buds FE alırsa Redmi 12'de herhangi bir eksisi olur mu, Xiaomi ekosisteminde 1500 TL'ye kadar önerdiğiniz kulaklık nedir?

Merhaba. Arkadaşım yeni kulak içi kablosuz kulaklık bakıyor. 1500'e kadar bütçesi var. Direkt Buds FE düşündük ama telefonu Redmi 12 olduğu için hangi özelliklerini kullanamayız acaba, sıkıntı olur mu diye düşündük. 2 sorum var:

1: Arkadaşımın arkadaşı hiç kullanılmamış 0 Buds 2'yi 1400 civarına arkadaşa bırakırım diyor, arkadaşım 0 Buds FE alırsa da 900 - 1K civarına gelecek, Buds 2 mi Buds FE mi mantıklı, bence FE?

2: Buds FE alırsa Redmi 12'de herhangi bir eksisi olur mu, Xiaomi ekosisteminde 1500 TL'ye kadar önerdiğiniz kulaklık nedir?

Buds 2'nin sıfırı 1750 TL 350 lira için 2.el alınmaz. Xiaomi tarafında bunu alırsın o bütceye Xiaomi Buds 3T Pro Kulaklık ancak Buds 2 kadar iyi değil.

Merhabalar. Arkadaşım yeni kulak içi kablosuz kulaklık bakıyor. 1500'e kadar bütçesi var. Direkt Buds FE düşündük ama telefonu Redmi 12 olduğu için hangi özelliklerini kullanamayız acaba, sıkıntı olur mu diye düşündük. 2 sorum var:

Ben şu an samung kullanıyorum ama galiba 360 ses için samsung telefon gerekiyor.
Cihazım buds 2 tavsiye ederim.

Buds 2 kullanıcısı olarak Buds Fe almanızı öneririm aradaki fiyat farkına değecek bir fark yok hatta Buds Fe'nin kulak uyumu ve ses grafiği biraz daha iyidir. Redmi telefonla Scalable Codec'te kullanamaz ki bu bir şey ifade etmiyor çoğu müzik uygulaması (tidal hariç) 300'ün üstünde bitrate vermiyor bu yüzden AAC yeterli gelecektir. İkinci olarak da Buds 2'de 360 ses kullanılamayacak ki bu da bir şey ifade etmiyor, kullanımı çok gereksiz bir özellik kafanızı çevirince ses sağdan yani ekrandan geliyormuş gibi yapıyor da çok yapay ve hatalı oluyor ben şahsen beğenmedim. Bunlar dışında pek bir uyumsuzluk yaşanmaz. :

Buds 2'nin sıfırı 1750 TL 350 lira için 2.el alınmaz. Xiaomi tarafında bunu alırsın o bütceye Xiaomi Buds 3T Pro Kulaklık ancak Buds 2 kadar iyi değil.
Buds FE ile Buds 2 arasından? 900 civarına FE alabiliyorum indirim var. Xiaomi Buds 3T Pro ile Buds FE karşılaştırırsak?

Samsung Scalable Codec'i kullanamazsınız. AAC ve SBC'den daha iyi bildiğim kadarıyla. Galaxy Wearable uygulaması olmayacağından şarj bilgilerini detaylı şekilde görebilmek için ek uygulama indirmek gerekebilir.

Buds FE önerebilirim Buds 2 yerine.
Wearable kullanilabiliyor diye biliyorum ama.

Buds 2 kullanıcısı olarak Buds Fe almanızı öneririm aradaki fiyat farkına değecek bir fark yok hatta Buds Fe'nin kulak uyumu ve ses grafiği biraz daha iyidir.:
Anladım. Evet buradan alacağım zaten, ilk sipariş ve Nays ile 900 küsüre geliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı