1500 TL'ye ekran kartsız kasa toplama

berat123123123

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba 1500 TL'lik Intel kasa toplamak istiyorum bütceyi az da olsa geçebilir. GTX 1050 Ti takacağım sisteme cevap olarak doların düşmesini bekle konsollara yönelin falan yazmazsanız sevinirim. Önceki açtığım konularda dolar düşecek yazdınız dolar 4.60'dı şimdi 5 oldu kasada Ryzen istemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
dawdawwadawd.png

Teknobiyotik.
En düşüğü bu kadar tuttu bütçeniz biraz az, bilgisayar parçaları çok pahalı. Bundan daha düşük bir sistemi zaten almayın. Takacağınız GTX1050 Ti ile güzel performans almak istiyorsanız en düşüğü bu olmalı

Bütçeyi 250 TL civarı arttırmanız lazım ya da HDD almayıp 120GB bir SSD alabilirsiniz kendiniz toplamayı biliyorsanız farklı sitelerden toplayabilirsiniz. Bu bütçe ve kurda ancak bu kadar.
Screenshot_20180804-110406.jpeg

Bütçeyi 250 TL civarı arttırmanız lazım ya da HDD almayıp 120GB bir SSD alabilirsiniz kendiniz toplamayı biliyorsanız farklı sitelerden toplayabilirsiniz. Bu bütçe ve kurda ancak bu kadar.
Eki Görüntüle 320586
merhaba elimde 465 gb lık bir hdd var ben i3 8100 sistem olsa daha iyi düsünmüstüm ama bütçem çok kısıtlı 1 kaç parça 2. el olabilir

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı