1500 TL'ye GTA 5 için ekran kartı tavsiyesi

Mert23

Hectopat
Ben zamanında bi bilgisayar topladım. İntel i5 2500k 3.30 ghz, 8 gb ram, amd radeon HD 7850 li falan, şimdi gta 5'i yüksek ayarlarda oynamak istiyorum. Aşağı yukarı da 1500 lira bütçe ayırabilirim, bu isteğimi yapmak için sadece ekran kartını yenilesem yeter mi? İşlemciyi de yenilemeli miyim ve yenilemeliysem ekran kartı ve işlemci önerebilir misiniz? İşlemci götürür seni diyosanız sadece ekran kartı da olur ya da işte tam tersi anladınız. Yardım ederseniz çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
İşlemci iyi. Değiştirmenize gerek yok. Ekran kartı değişse yeter. PSU'nuzun yeterli olduğunu düşünerek GTX 970 öneririm. Muhtemelen 1080p oynayacağınız için oldukça idealdir. Nvidia istemiyorsanız AMD cephesinden R9 390 uygundur.

İşlemci iyi. Değiştirmenize gerek yok. Ekran kartı değişse yeter. PSU'nuzun yeterli olduğunu düşünerek GTX 970 öneririm. Muhtemelen 1080p oynayacağınız için oldukça idealdir. Nvidia istemiyorsanız AMD cephesinden R9 390 uygundur.
PSU yu yazmayı unutmuşum 700 watt psu var tam bilemiyorum ama yeterli olur herhalde. Cevabınız için çok teşekkür ederim gtx 970i alacağım en kısa zamanda.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı