1500 TL'ye HP 5Zu98Aa TN panel monitör alınır mı?

Barisss22

Femtopat
Selamlar.

.

Bu monitöre baktım, her şey iyi, hoş güzel ama TN panel.

Bütçe olarak 1500-1600TL düşünüyorum.

N11, Trendyol vs. birçok monitör var fakat 4-5 satıcıya sordum, ölü piksel durumunda iade kabul etmiyor, garantiye gönderilmesini istiyor. Yani iade etmeye kalksak bile uğraştıracakları kesin.
Amazon'da ise 30 gün içerisinde iade şansı mevcut. Ne yapsam bilemedim :)

O monitöre ben de bakmıştım. TN panel beğeniyorsan alırsın. Ben de monitör alacağım bir tane amazon.com.tr'den.

Cumartesi sordum ölü piksel vb. memnun kalmazsan direkt iade yapabiliyorsun 30 gün içerisinde. Müşteri temsilcisi de bizzat onayladı sorumu, herhangi bir koşul aramıyorlar kendin zarar vermediğin sürece. 😄

Ben kötü renk kalitesi yüzünden asla TN tercih etmem.

Ama TN tercih edecekseniz ve küçük ekran sıkıntı değilse;

Buna da bakabilirsiniz. Ama 21,5 inch çok küçük.

Size tavsiyem 100TL arttırıp bunu almanız;

Amazon.tr çok iyi bir sitedir ama Hepsiburada'dan da alınmaz diye bir şey yok.

O monitöre ben de bakmıştım. TN panel beğeniyorsan alırsın. Ben de monitör alacağım bir tane amazon.com.tr'den.

Cumartesi sordum ölü piksel vb. memnun kalmazsan direkt iade yapabiliyorsun 30 gün içerisinde. Müşteri temsilcisi de bizzat onayladı sorumu, herhangi bir koşul aramıyorlar kendin zarar vermediğin sürece. 😄
Ben kötü renk kalitesi yüzünden asla TN tercih etmem.

Ama TN tercih edecekseniz ve küçük ekran sıkıntı değilse;

Buna da bakabilirsiniz. Ama 21,5 inch çok küçük.

Size tavsiyem 100TL arttırıp bunu almanız;

Amazon.tr çok iyi bir sitedir ama Hepsiburada'dan da alınmaz diye bir şey yok.
Bu zamana kadar bu monitörü kullandım ne kullansam bana iyi geleceğini düşünüyorum yaklaşık 7 senedir aynı monitör :D

Hepsiburadadan tabiki ürün alınır niye alınmasın ama monitör konusunda satıcı ilettiğin üründe hepsiburada değil başka bir işletme oradan satıcıya mesaj atıp sorarsan ölü piksel durumunda iade kabul etmediklerini garantiye göndermen gerektiğini söylüyor.Buda demek oluyorki iade etmek istediğinde uğraştıracakları kesin.

Yeni konular

Geri
Yukarı