1500 TL'ye ikinci el PC toplama

Arkadaşlar bende kendim topladığım şu şekilde.

Arkadaşlar bende kendim topladığım şu şekilde.

Hocam o paraya anakartı bulabileceğini sanmıyorum şu an. Ek olarak SSD aynı fiyata Kingston gibi markalarda bulunabilir. RAM için ise aynı şekilde 20 TL fark ile XPG Corsair vs. bulunabiliyor. Ekran kartı GTA 5 için ne FPS verir bilemem ancak idare ederse ileride yükseltilebilir.
Ek olarak Kasanın içindeki PSU nun tam olarak gücü modelinide bilirsek daha iyi olabilir.

Son düzenleme:
Hocam o paraya anakartı bulabileceğini sanmıyorum şu an. Ek olarak SSD aynı fiyata Kingston gibi markalarda bulunabilir. RAM için ise aynı şekilde 20 TL fark ile XPG Corsair vs. bulunabiliyor. Ekran kartı GTA 5 için ne FPS verir bilemem ancak idare ederse ileride yükseltilebilir.
Ek olarak kasanın içindeki PSU'nun tam olarak gücü modelinidebilirsek daha iyi olabilir.

Peki topladığım PC nasıl şu anki oyunlarda kaç FPS verir düşük ayarlarda CS:GO LoL falan.

Peki topladığım PC nasıl şu anki oyunlarda kaç FPS verir düşük ayarlarda CS:GO LoL falan.
Hocam @Umut 77 mis gibi sistem toplamış. Sizin topladığınız onunkine göre kötü ve içinde sorunlu, kalitesiz bazı modeller var.

X4 860K ve RX 460 2 GB sistem güzel olur. Veya alternatif olarak GTX 1050 2 GB güzel olur.
HD serisi ekran kartları kelepir bulunabiliyor. Bazen RX 460 veya 1050'den bile güçlü olabiliyorlar.

HD serisi kartları kelepir bulursanız alabilirsiniz. Ama HD 5000'den aşağı düşmeyin ve gidip HD 5450 falan almayın.

HD serisi ekran kartları kelepir bulunabiliyor. Bazen RX 460 veya 1050'den bile güçlü olabiliyorlar.

HD serisi kartları kelepir bulursanız alabilirsiniz. Ama HD 5000'den aşağı düşmeyin ve gidip HD 5450 falan almayın.
HD 5570 güzel olabilir o bütçeye. Düşük kalır ama. 7870 bulursa iyi olur ama PSU da iyi olmalı.

HD 5570 güzel olabilir o bütçeye. Düşük kalır ama. 7870 bulursa iyi olur ama PSU da iyi olmalı.

HD 5770 alabilir. 95W TDP'ye sahip.
HD 5570 pek iyi değil, GT 710'dan bir tık daha iyiydi diye biliyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı