1500 TL'ye işlemci önerisi

1600 AF'den 2600'e geçilmez.
Ben 2600 al demedim, bütçesi az olduğu için daha üst işlemcilere kendi işlemcisini satıp geçmek isterse elindekinin ne kadar ettiğini bilsin diye bilgilendirme yaptım. Tabi bu bilgilerin hepsini "R5 2600'ün ikinci el ederi 1200tl." cümlemden anlamasını bekledim.

@Rotz.exe
Yanlış anlaşılma mevcut, beğenmedim ifadesini geri alabilir misin? Ben bunu hak etmedim.
༼ ༎ຶ ᆺ ༎ຶ༽

Son düzenleme:
AMD R5 5500X3D işlemcisini çıkaracak sanırım, Türkiye pazarına girerse 5500 ve 5600ler ikinci ele düşer uygun fiyatlara zamanın varsa o sebeple bekleyebilirsin.

Ben 2600 al demedim, bütçesi az olduğu için daha üst işlemcilere kendi işlemcisini satıp geçmek isterse elindekinin ne kadar ettiğini bilsin diye bilgilendirme yaptım. Tabi bu bilgilerin hepsini "R5 2600'ün ikinci el ederi 1200tl." cümlemden anlamasını bekledim.

@Rotz.exe
Yanlış anlaşılma mevcut, beğenmedim ifadesini geri alabilir misin? Ben bunu hak etmedim.
༼ ༎ຶ ᆺ ༎ຶ༽
Alınmaz anlamında atmıştım ama kaldırdım.

İkinci el de işlemci yok maalef
3000 serisinden itibaren AMD işlemcileri takip etmiyorum. O yüzden güçlerini bilmiyorum.

Yapacağınız şey basit işinize 3600,5500,5600 ne yarıyorsa onun ikinci el fiyatını veya sıfır fiyatının 1200-1100tl altına kadar biriktirip sonra elinizdeki satıp yeni işlemciye geçeceksiniz.

3000 serisinden itibaren AMD işlemcileri takip etmiyorum. O yüzden güçlerini bilmiyorum.

Yapacağınız şey basit işinize 3600, 5500, 5600 ne yarıyorsa onun ikinci el fiyatını veya sıfır fiyatının 1200-1100TL altına kadar biriktirip sonra elinizdeki satıp yeni işlemciye geçeceksiniz.

Normal de alırdım da monitör aldım bir sürü şey aldım o yüzden bütçe düşük kaldı

Eğer para biriktirmem uzun sürer diyorsanız facebook gruplarına falan bakının çünkü ben R5 3600'ün ideal fiyatı nedir bilmiyorum.

Elinizdeki işlemciyi satıp 2700tl civarlarına R5 3600 vb. alabiliyorsanız ederinden alın. Sonra daha üst bir işlemciye geçmek istediğinizde aldığınız fiyatın 100 - 300tl altına geri satarsınız. Böylece hem fazla zarar etmezsiniz hem de o arada işinizi görür.

Eğer para biriktirmem uzun sürer diyorsanız facebook gruplarına falan bakının çünkü ben R5 3600'ün ideal fiyatı nedir bilmiyorum.

Elinizdeki işlemciyi satıp 2700tl civarlarına R5 3600 vb. alabiliyorsanız ederinden alın. Sonra daha üst bir işlemciye geçmek istediğinizde aldığınız fiyatın 100 - 300tl altına geri satarsınız. Böylece hem fazla zarar etmezsiniz hem de o arada işinizi görür.
Facebook grupları var ise atar mısın?

Ben bunları kullanıyorum.

Geri
Yukarı