1500 TL'ye kadar %68 red switch klavye önerisi

He sen de şu tiplemelerdensin sanırım. Herkes ne derse öyle. Aynen ben T60 kullanıyorum herhangi bir çift basma sorunu veya başka bir sorun görmedim. Dedigin gibi Apex o fiyat etmeyebilir fakat denedigim için ve güzel oldugu için ekledim.

Sen yaşamadın diye başkası yaşamayacak mı?
Daha atayım mı?

Denedin mi hepsini?

8 ay kullandım T60 çöp bir klavyedir. 75TL'lik klavye bile ondan daha rahattır kesinlikle. (2 kişi kullandık klavyeyi üstüne ikimiz de aynı karardayız.)

He sen de şu tiplemelerdensin sanırım. Herkes ne derse öyle. Aynen ben T60 kullanıyorum herhangi bir çift basma sorunu veya başka bir sorun görmedim. Dedigin gibi Apex o fiyat etmeyebilir fakat denedigim için ve güzel oldugu için ekledim.
Senin çift basma sorunu yaşamaman başkalarının yaşamayacağı anlamına gelmez.
Şu an 5087B Plus kullanıyorum T60 neymiş ya klavye yerine teneke kullanmışım dedirttiriyor.

T60 mı? Apex mi? Arkadaşlar hepsi birbirinden rezil farkında mısınız?
RK61 veya AK871 bu bütçede tokatlar hepsini.
Hocam bunlar tutturmuşlar T60 da T60 bomboş klavyeye 900TL verilecek neyi var? Ben 400TL'ye aldım zamanında o zaman da parasına değmezdi şimdi hiç değmez. Hotswap olmayan Switch'leri de aşırı kalitesiz olan gereksiz bir klavye.

Kendim T60 kullanıyorum 5 6 ay olmuştur alalı ve ışıklandırması hissiyatı falan güzel.

Hiçbiri alınmaz. T60 çift basma ve yay sesi kronik. Yaşadığında anlarsın güzel dostum.

Hocam taksit yapılmıyor maalesef önerdiğiniz klavyeye.

Taksit ile bu bütçede klavye alman zor dostum. Alırsın da leş modeller olur.

Geri
Yukarı