1500 TL'ye kadar akıllı saat önerisi

LockDownTR

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizyoterapist-EGM
Arkadaşlar iyi akşamlar dilerim öncelikle, konusuna çok yabancıyım hiç araştırma vs. yapmadım fakat görüntü olarak hoş durduğu ve kullanışlı olduğu için 1500 liraya kadar akıllı saat arıyorum.

Alt limitim yok, 400-500 liralık bile olabilir. Aklımda şu modeller var tavsiye bekliyorum. Mibro Lite ve Kieslect KR aklıma en çok yatanlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk defa görüyorum bakıyorum hemen bu cihaza.
Hocam inceleme videosu bulamadım, yardımcı olur musunuz? @Thundem
Hocam ben bu cihazı bir işletmede bizzat denemiştim ekran vs. genişti ve fiyatına göre iyi bir cihaza benziyordu. Bizzat kendimde bu markanın normal saatlerinden kullanmıştım şimdi de size attığım tarzda bir akıllı saatini bende almayı düşünüyorum. Attığınız diğer saatlere de baktım ancak çok hakim olduğum marka/modeller değiller bu yüzden onlar için bir yorumda bulunamayacağım. Tabii ki karar sizin bolca araştırma yapıp seçiminizi yapmanızı öneririm.

Hocam ben bu cihazı bir işletmede bizzat denemiştim ekran vs. genişti ve fiyatına göre iyi bir cihaza benziyordu. Bizzat kendimde bu markanın normal saatlerinden kullanmıştım şimdi de size attığım tarzda bir akıllı saatini bende almayı düşünüyorum. Attığınız diğer saatlere de baktım ancak çok hakim olduğum marka/modeller değiller bu yüzden onlar için bir yorumda bulunamayacağım. Tabii ki karar sizin bolca araştırma yapıp seçiminizi yapmanızı öneririm.
Mibro markası Xiaomi markasının bir ürünü hocam, aklıma o ve Kieslect KR yattı, sizin attığınız ürüne ait neden video yok bilmiyorum, keşke inceleme imkanım olsaydı.

1800 liraya Mi Watch cihazını öneren var mı?
A101 uygulamasında senin için bir şey buldum!

Elektronik, Xiaomi Mi Watch 139 Akilli Saat Mavi

Son düzenleme:
Hocam şuan izliyorum incelemesini, gayet donanımlı ve güzel, yuvarlak ekran öneriniz var mı?
Hocam 3 markanın saati alınır. Apple, Huawei, Samsung bunlar hep Kendi yazılımını kullanır. Ha spor için dersen garmin. Yuvarlak saatler bütçeni aşıyor. 2.el alırım dersen Galaxy watch 4 bakabilirsin.

Geri
Yukarı